logo FEREX
Váš košík je prázdny
Benzínová kosačka s pojazdom GTM 500 SP1 SC H

Benzínová kosačka s pojazdom GTM 500 SP1 SC H

Výrobca: GTM Professional | Číslo: 6581954214599

Travní sekačka s benzinovým motorem a pojezdem.

Viac informácií
47 kg - cena dopravy: 16,35 €
do týždňa
475,00 €
Popis produktu
 • U multifunkčných kosačiek niekedy býva problém, že zvládajú veľa vecí, ale len priemerne. Kosačky GTM Professional sú navrhnuté bez kompromisov. Maximálny komfort - ergonomický tvar riadidiel znižuje účinne napätie šijových svalov, ovládacie páčky brzdy motora i pojazdu majú pohodlné rozšírenie, plastový panel na väčšine modelov obsahuje držiak na nápoje, výška riadidiel sa dá prestaviť podľa veľkosti postavy, profesionálne nastavenie výšky kosenia s posilňovačom a veľkým ovládacím tlačidlom funguje neuveriteľne ľahko, kôš má indikátor naplnenia, dlhé madlo koša uľahčuje manipuláciu aj vysypávanie, veľké zadné kolesá nielen zaisťujú záber na mokrom i svahovitom povrchu, ale takisto uľahčujú otáčanie stroja, riadidlá sa dajú zložiť pomocou rýchloupinákov a motormi Briggs & Stratton alebo GTM zaistí vždy ľahké naštartovanie stroja
 • Maximum funkcií - pojazd, zber suchej i mokrej trávy, zber suchého i vlhkého lístia, mulčovanie, vyhadzovanie bokom a vyhadzovanie zadným deflektorom.
 • Maximum výkonu - kosačky sú vybavené výkonnými značkovými motormi GTM alebo Briggs & Stratton. Výkon na kolesá prenáša špičková prevodovka spoločnosti GT. Šasi 46 cm má buď motor GTM sa sytémom OHV a s veľkým pracovným výkonom 4,0 hp alebo motor B & S série 500. šasi 52 cm má najlepší motory zo série B & S 600, typ 625 alebo motory radu EXI. Systém Ready Štart je systém komfortného naštartovanie stroja bez nutnosti nastrekovať palivo či ovládať sýtič. Navyše navíjací spúšťač zaberá skôr, čím sa dosiahne kratšieho a ľahšieho ťahu za štartovacie lanko. Úspora energie je celých 30%. Podľa podmienok sa navyše u kosačky dajú regulovať otáčky motora a tým do istej miery aj rýchlosť pohybu. Pre plné využitie výkonu motora za rôznych podmienok GTM ponúka aj vrcholný model s modernou 4 rýchlostné prevodovkou francúzskej spoločnosti GT.
 • vďaka precízne konštrukcii nie je nutná výmena oleja
 • nejlehčí motor vo svojej triede
 • vysoký krútiaci moment vďaka technológii OHV
 • nízka spotreba paliva
 • veľmi nízka hlučnosť vďaka špeciálnemu tlmiču výfuku SUPER LO-TONE ™ Muffler
 • READYSTART® systém - štartovanie bez manipulácie s dávkovacou alebo sýtičom
 • S2 START GUARANTEE® - ľahké naštartovanie maximálne na druhej zatiahnutie
 • Maximum know-how - máloktorá kosačka Vám naplní kôš tak presvedčivo. Desiatky rokov skúseností skupiny De Wild s profesionálnymi strojmi, dovolili implementovať poznatky aj do dizajnu kosačiek pre bežné užívanie. Tráva je najprv narovnané špeciálnym hrebeňom, ktorý sa skrýva pod nárazníkom, potom je odseknutá širokým tvarovaným nožom z akostné ocele a vďaka šasi s tvarom špeciálne optimalizovaným pre čo najúčinnejšie prúd vzduchu je dopravená do širokého vyhadzovacieho tunela a potom do objemného koša.
 
Záber: 51 cm
Výkon motora - maximálny: 2,8 / 3,8 kW / HP
Typ motora: B & S 675 EXI
Objem motora: 163 ccm
Nastavenie výšky kosením: central, 30-90 mm
Objem Koša: 75 l
Priemer kolies: 200/280 mm
Objem palivovej nádrže: 1 l
Plne zložiteľná ergon. riadidlá: Áno
Bočné vyhadzovanie: Áno
Bočný deflektor: Áno
Indikátor plného Koša: Áno
Guličkové ložiská: Áno
Mulčovaním: Áno
Podvozok: oceľový
Poradňa

Otázka k tovaru: Benzínová kosačka s pojazdom GTM 500 SP1 SC H

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí