logo FEREX
Váš košík je prázdny
Čerpadlo Elpumps JPV 1300 B

Čerpadlo Elpumps JPV 1300 B

Výrobca: Elpumps | Číslo: 5999881825343
  • Záhradné prúdové čerpadlo
  • Výkon: 1300 W
  • Typ motora: 230 V, 50 Hz
  • Max. čerpací výkon: 5400 l / hod
  • Max. výška sania: 9 m
Viac informácií
15 kg - cena dopravy: 8,40 €
do týždňa
123,00 €
Popis produktu

Samonasávacie vodné prúdová čerpadlá vyrábané firmou ELPUMPS sú vhodné pre dopravu čistej alebo ľahko znečistenej vody (bez sedimentujúcich látok) alebo neagresívnych a nehorľavých kvapalín podobných vlastností. Vďaka veľkej výkonovej rezerve spoľahlivo dopravia i veľké množstvo prečerpávanej tekutiny. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré bránia vzniku korózie aj pri dlhšom odstavení. Čerpadlá majú veľmi tichý chod. Široký podstavec je potom dobrý pre udržanie stability stroja a široké pohodlné madlo pre jeho pohodlné prenášanie. čerpadlá rady JPV môže byť dovybaviť účinným predfiltrom 1 l alebo ochranou proti behu naprázdno. Pomocou Hydrokontrola z nich vytvoríte automatickú vodáreň. Čerpadlo radu JPP je už v základe vybavené veľkým predfiltrom s objemom 2 l.

Možnosti využitia:
Plnenie alebo vyprázdňovanie, prečerpávanie, zavlažovanie, zavlažovacie systémy, kropenie, upratovanie tlakovou vodou a pod.
Núdzové čerpadlo pri zaplavení.
Zásobovanie domácnosti alebo priemyselných prevádzok pitnou alebo úžitkovou vodou.

technika:
Čerpadlo má samonasávacie konštrukciu, tzn. pri uvedení do prevádzky je potrebné naplniť iba samotné čerpadlo. Vnútorné konštrukčné prvky čerpadla sú vyrobené zo špeciálneho odolného plastu, takže pri dlhšom odstavení nehrozí ich korózia. Skriňa čerpadla je vyrobená z liatiny alebo nerezovej ocele. Hriadeľ čerpadla je utesnená najnovším profesionálnym dvojitým tesnením, kombinujúci pružinové a keramicko-kremíkovej tesnenie. Modely s označením B majú heavy-duty mosadzné obehové koleso, ktoré má výborné antikorózne parametre, je ďaleko odolnejší voči abrazívnemu vplyvu nečistôt (čiastočky piesku ap.) A vydrží bez deformácií vplyvom tepla i prípadný beh naprázdno (bez vody). Motor je špeciálne hermeticky utesnený proti vniknutiu vody a je chránený tepelnou poistkou. Stroj je navrhnutý tak, že okrem mechanického tesnenia nie sú v tele čerpadla žiadne súčiastky, na ktoré pôsobí oter. Čerpadlá ELPUMPS sa tak vyznačujú veľmi dlhou životnosťou. 1300 W čerpadlá utiahnu naraz podľa priemeru trysky až 3 postrekovače, 1500 W až 4 a profesionálne 2000 W až 8 postrekovačov.

Príkon: 1300 W
Typ motora: 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon: 5400 l / hod
Max. tlak: 4.7 bar
Max. výška: 47 m
Max. výška sania: 9 m
Priemer závitu: 1 "
Dĺžka kábla: 1,5 m
Kabeláž: H07 RNF 3 × 1 mm2
Max. teplota média: 35 ° C

Poradňa

Otázka k tovaru: Čerpadlo Elpumps JPV 1300 B

Máte otázku? Radi vám pomôžeme.

Poraďte sa
s nami
29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí