logo FEREX
Váš košík je prázdny
Domáca vodáreň Elpumps VB 25/1500

Domáca vodáreň Elpumps VB 25/1500

Výrobca: Elpumps | Číslo: 5999881825404
  • Domáca vodáreň
  • Typ motora: 230 V, 50 Hz
  • Príkon: 1500 W
  • Max. čerpací výkon: 6300 l / hod
  • Max. výška sania: 9 m
Viac informácií
20 kg - cena dopravy: 11,50 €
do týždňa
189,00 €
Popis produktu

Domáce vodárne ELPUMPS spĺňajú všetky potreby zákazníka na zásobovanie domu alebo záhrady pitnou či úžitkovou vodou. Základom bezproblémového chodu a dlhej životnosti sú tiché motory s výkonom minimálne 900 W. Iba takto silné motory majú dostatočnú výkonovú rezervu pre to, aby u nich nikdy nenastalo preťaženie či prehriatie, ktoré by mohlo spôsobiť zničenie motora. Vnútorné i vonkajšie časti sú vyrobené z antikoróznych materiálov. Zákazník môže podľa potrieb voliť medzi tlakovou nádobou s objemom 25 alebo 50 litrov. Kovové oporné nohy zaisťujú dobrú stabilitu stroja. Vodárne je možné dovybaviť účinným predfiltrom 1l a ochrannú proti behu naprázdno. Model VBP je osadený čerpadlom s implementovaným predfiltrom s objemom 2 l.

Možnosti využitia:
Po otočení vodovodným kohútikom vodáreň pripojené na zdroj vody, nádrž s vodou a pod. Sama zopne a vytlačí vodu k odbernému miestu.
Zaistenie domácnosti pitnou alebo úžitkovou vodou - zavlažovanie, wc splachovače, vodovodné batérie, práčky, apod.
Podpora vodovodnej siete.
Odber dažďovej vody z nádrží, cisterien.

technika:
Čerpadlo má samonasávacie konštrukciu, tzn. pri uvedení do prevádzky je potrebné naplniť iba samotné čerpadlo. Vnútorné konštrukčné prvky čerpadla sú vyrobené zo špeciálneho odolného plastu, takže pri dlhšom odstavení nehrozí ich korózia. Skriňa čerpadla je vyrobená z liatiny alebo špeciálneho odolného plastu (model VBP). Hriadeľ čerpadla je utesnená profesionálnym dvojitým tesnením, kombinujúci pružinové a keramicko-kremíkovej tesnenie. Modely s označením B majú heavy-duty mosadzné obehové koleso, ktoré má výborné antikorózne parametre, je ďaleko odolnejší voči abrazívnemu vplyvu nečistôt (čiastočky piesku ap.) A vydrží bez deformácií vplyvom tepla i prípadný beh naprázdno (bez vody). Motor je špeciálne hermeticky utesnený proti vniknutiu vody a je chránený tepelnou poistkou. Stroj je navrhnutý tak, že okrem mechanického tesnenia nie sú v tele čerpadla žiadne súčiastky, na ktoré pôsobí oter. Čerpadlá ELPUMPS sa tak vyznačujú veľmi dlhou životnosťou. Tlaková nádoba je je vyrobená z hrubostenného plechu (pri modeli VBP z nerezu) a zvarená na automatických robotických linkách. Vnútri nádoby je gumená výstelka. To zaručuje bezpečnosť pri prevádzke a výbornú tesnosť nádoby po dlhú dobu. Nádoba je vybavená presným tlakomerom pre kontrolu výstupného tlaku vodárne a Hydrokontrola pre automatické spínanie čerpadla. Hodnoty tlaku možno nastaviť podľa potreby.

Príkon: 1500 W
Typ motora: 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon: 6300 l / hod
Max. tlak: 4.8 bar
Max. výška: 48 m
Max. výška sania: 9 m
Objem vzdušníka: 25 l
Priemer závitu: 1 "
Dĺžka kábla: 1,5 m
Kabeláž: H07 RNF 3 × 1 mm2
Max. teplota média: 35 ° C

Poradňa

Otázka k tovaru: Domáca vodáreň Elpumps VB 25/1500

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí