logo FEREX
Váš košík je prázdny
STAN TEEPEE Letné nebo, modré
Výrobca: G21 | Číslo: 8595627417901
STAN TEEPEE Letné nebo, modré

STAN TEEPEE Letné nebo, modré

Výrobca: G21 | Číslo: 8595627417901
2 kg - cena dopravy: 5,30 €
do týždňa
47,90 €
Možnost nákup na splátky QUATRO
Popis produktu

Máte obývaciu izba neustále zaplnenú dekami, ktoré visia cez nábytok a tvoria tak dômyselné detské bunkre? Deti stany a bunkre jednoducho milujú. Každé dieťa túži po malom tajomnom kútiku len pre seba. Ako sa ale zbaviť improvizovaných rozsiahlych bunkrov a napriek tomu im tento pocit dopriať? Kúpou stanu v tvare teepee!

Doprajte im luxus

Luxusný stan pre deti G21 teepee je spoľahlivým ochrancom detských snov a tajomstiev. Zároveň ale vyzerá skvele, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek v interiéri, bez narušenia krásy a harmónie vášho domova. Práve preto sa stany teepee stali hitom a nesmú chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi.

Kvalitné prírodné materiály

Krásne modré teepee je vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Celý plášť stanu, podlážka i poťah vankúšikov sú vyrobené z prémiovej bavlny, ktorá je hypoalergénna a dokonale priedušná. Montážne tyče sú vyrobené z prírodného svetlého dreva.
 

Ako na montáž?

Veľmi ľahko. Keďže je celý plášť stanu doručovaný v jednom kuse a je dokonale pripravený pre montáž, stačí len prevliecť 4 montážne tyče príslušnými tunelmi, hore tyče zviazať a teepee je na svete! Podlážku položte na podlahu teepee. Vchod do stanu môžete buď zabezpečiť pomocou pripevnených povrázkov pre trvalé otvorenie, alebo ho spustiť dole a dopriať deťom súkromie.

A čo bonus navyše?

Ani na ten sme samozrejme nezabudli! Nielen že je súčasťou teepee rovno aj podlážka, čo nie je bežne zvykom, ale navyše dostanete k teepee i vybavenie v podobe dvoch vankúšikov. Na tie si môžu deti buď sadnúť, alebo na ne zložiť hlavu pri popoludňajšom odpočinku. Na jednej stene teepee je umiestnené okienko.

Špecifikácie:

Materiál stanu: bavlna
Materiál montážnych tyčí: drevo
Výška stanu: 160 cm
Rozmery podlahy: 120 x 120 cm
Dĺžka montážnych tyčí: 188 cm
Farba: modrá

Obsah balenia:
 
Bavlnený stan s jedným oknom
4x drevená montážna tyč
Podlaha
2x vankúšik
Prenosná taška

Poradňa

Otázka k tovaru: STAN TEEPEE Letné nebo, modré

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám!

037 / 74 12 130
0918 222 229

ferex@ferex.sk

Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí
Osobný odber
zdarma