logo FEREX
Váš košík je prázdny

Recyklujte jednoducho a štýlovo

Smetná nádoba, smetiak, popolnica. Čokoľvek používate, poradíme vám, ako si nádobu vybrať a ako s odpadom nakladať.

Výber materiálu

Kvalitná smetná nádoba je vyrobená z vysoko odolného plastu. Okrem toho, že má štýlový hladký vzhľad, vďaka ktorému vyzerá skvele, jednoducho sa čistí a udržiava. Zvládne všetky zmeny teplôt a je odolná voči UV žiareniu.

Manipulácia

Moderná odpadová nádoba má praktické kolieska, ktoré umožňujú ľahkú manipuláciu. Stačí nádobu umiestniť tak, aby bola vždy blízko a poruke. Separovať odpad je potom celkom jednoduché. V určený deň ju presuniete na zberné miesto, aby sa o ďalšie spracovanie odpadu postarali profesionáli. Pre lepšie uchytenie vreca na odpad, môžete použiť špeciálny rámik. Vrece sa udrží na mieste, neprepadne na dno a manipulácia s odpadom je následne omnoho ľahšia a príjemnejšia.

Vyberáme z našej ponuky

Byť EKO je sexy!

O dôležitosti recyklácie sa v posledných rokoch hovorí s väčšou naliehavosťou. Súvisí to so zodpovednosťou za naše správanie a so starostlivosťou o budúce generácie. Preto je dôležité, aby si tieto návyky osvojili aj tí najmenší. Rozdeľovanie a triedenie odpadu by malo byť samozrejmou súčasťou vašej domácnosti a my vám to môžeme uľahčiť.

Jedná nádoba nestačí

Prečo vám ponúkame smetné nádoby s rôznymi krytmi a v rôznych farbách? Vďaka farebnému odlíšeniu môžete svoje plasty, sklo, papier, kovy a bio odpad separovať veľmi jednoducho. Aj tí najmladší členovia sa rýchlo naučia, že žltá znamená plast a sklo patrí do zeleného koša alebo do nádoby so zeleným vrchom. Recyklujete štýlovo a prehľadne. Pred vašim rodinným alebo bytovým domom, v obci, v meste aj na samote pod lesom.

Recyklácia dávno nie je o školskom zbere papiera. Od domácich smetných košov, farebných odpadkových vriec až po 120 l nádoby na odpad. Pre ochranu prostredia robíte maximum a my vám už niekoľko rokov prinášame prostriedky, vďaka ktorým sa triedenie odpadu stáva samozrejmou súčasťou každého dňa.


V tejto kategórií nájdete aj:

Separácia odpadu

Separácia odpadu

Triedenie odpadu a separovaný zber je dnes témou číslo jedna. Ak chcete so separovaním začať,...

Čítať viac
Prečo triediť plasty?

Prečo triediť plasty?

Plasty tvoria neoddeliteľnú súčasť nášho života a zároveň najviac zaťažujú životné prostredie....

Čítať viac
Prečo triediť papier?

Prečo triediť papier?

Aj napriek dominancii plastov, spotreba papiera aj v súčasnosti stúpa. Každá tona recyklovaného...

Čítať viac
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí
Osobný odber
zdarma