logo FEREX
Váš košík je prázdny

Agro & farma

Farmy, rodinné farmy, ranče, jazdecké kluby, minizoo, domáce hospodárstva, chovatelia, agropodniky

Agropodnikanie a rodinné farmy zažívajú v poslednom období svoje znovuzrodenie. Ľudia si čoraz viac uvedomujú dôležitosť návratu k svojim koreňom a žitia v symbióze s prírodou. Pre mnohých je pestovanie plodín a chovanie hospodárskych zvierat nielen zdrojom príjmu, ale čoraž častejšie aj vyjadrením životného štýlu. Ak vlastníte farmu, ranč, minizoo či len malé domáce hospodárstvo, ste na správnom mieste.

U nás nájdete najširšiu ponuku fúrikov skladom. Pre váš dvor a záhradu máme klasické stavebné fúriky, plastové fúriky, alebo kvalitné pozinkované fúriky s dlhou životnosťou. Pokiaľ prevádzkujete jazdecký klub, ranč, farmu, minizoo či väčšie hospodárstvo, naše hospodárske fúriky sú pre Vás ideálnymi pomocníkmi. Samozrejmosťou je ponuka náhradných dielov, ktoré máme skladom. Naším cieľom je kvalita za priaznivú cenu a rýchle dodanie. 

Naše plechové záhradné domčeky sú skvelými pomocníkmi na uskladnenie náradia, krmív pre vaše hospodárske zvieratá, ale aj bicyklov či čohokoľvek, čo potrebujete uchrániť pred nepriazňou počasia. Domčeky Tinman patria k špičke na európskom trhu a vďaka pomeru ceny a kvality patria k najpredávanejším. Plechové domčeky sú z pevného profilovaného plechu, ktorý vďaka náteru nevyžaduje ďalšiu údržbu. Montáž či prípadná demontáž domčeka je jednoduchá a zvládne ju každý domáci majster. Plocha záhradného plechového domčeka môže byť od 4m² až po takmer 11m². Určite vás poteší až 15 ročná záruka proti prehrdzaveniu.

Kvalitné záhradné náradie je nenahraditeľným pomocníkom na každom hospodárstve. My vo Ferexe sme pre vás vybrali tých najlepších dodávateľov záhradného náradia, ako aj výrobcu násad. Lopaty, vidly, hrable či pozinkované vedrá nesmú chýbať na žiadnom dvore. Okrem toho máme skladom aj krompáče, sekery, kosy, hadice a veľa iného.

Krmivá pre zvieratá, sypké stavebné materiály, alebo pohrabané lístie na jeseň sa budú výborne skladovať a prepravovať v našich big bagoch, ktoré vynikajú svojou odolnosťou a pevnosťou a ponúkame ich v rôznych veľkostiach.  

Pokiaľ máte veľké hospodárstvo a klasické smetné nádoby vám nestačia, naše 1100 litrové kontajnery budú pre vás tým správnym riešením. Dáte prednosť plastovým kontajnerom vhodných na separovaný odpad, alebo uprednostníte pevnejšie a trvácnejšie kovové kontajnery upravené žiarovým zinkovaním? 

 

Kvalitné záhradné a hospodárske fúriky, v ktorých preveziete čokoľvek

Pre váš dvor, stavbu či hospodárstvo sú ideálne stavebné fúriky, veselé farebné plastové fúriky či kvalitné pozinkované fúriky. Hospodárske fúriky sú tým správnym riešením na prevoz objemného materiálu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov stavaných pre väčšiu záťaž a môžete si vybrať z objemov 180l a 210l. Dvojkolesové hospodárske fúriky majú objem 290l a 500l a s ľahkosťou v nich preveziete akýkoľvek objemný materiál. V prípade, že budete potrebovať náhradné diely na vaše záhradné či hospodárske fúriky, u nás nájdete skladom plastové, kovové aj pozinkované korby, ako aj náhradné kolesá.    

Dámy, ktoré rady pracujú v záhradke, sa určite potešia našej farebnej novinke- plastovým fúrikom vo veselej červenej, žltej, oranžovej, zelenej či dokonca fialovej farbe s pevným rámom z leštenej pozinkovnej ocele. 

Zobraziť viac produktov

Nemáte kde skladovať náradie, či krmivá? Naše domčeky sú idealným riešením!

Kvalitný plechový domček sa môže vynímať  tak v malej, ako aj veľkej záhrade. Poslúži na uskladnenie čohokoľvek, od náradia, cez bicykle až po záhradný nábytok alebo stavebný materiál. Záhradné domčeky ponúkame vo viacerých veľkostiach tak, aby zapadli do každého typu záhrady. Páči sa vám zelený, sivý alebo dáte prednosť imitácii dreva?

Montáž či demontáž domčeka je skutočne jednoduchá. Všetky záhradné domčeky dodávame v demonte a kuriér vám ich doručí priamo domov. Samozrejmosťou je 15 ročná záruka proti prehrdzaveniu.

Zobraziť viac produktov

Záhradné náradie

Ponúkame vám kvalitné náradie za priaznivú cenu, ktoré vám nielen uľahčí prácu na stavbe, v záhrade či hospodárstve. Všetko náradie je vyrobené z kvalitnej kalenej ocele. Určite oceníte masívne spracovanie násad, ktoré len tak nezlomíte. Každú lopatu, rýľ, krompáč, hrable aj vidly sme pre vás starostlivo vybrali, aby boli pevné, kvalitné a slúžili Vám čo najdlhšie. 

V našej ponuke máme nielen klasické stavebné či hliníkové lopaty, ale tiež lopatu srdcovku, drenážnu lopatu aj lopatku na uhlie. S hrablami od nás bude hrabanie lístia a sena hračka. 

Zobraziť viac produktov

Veľké kontajnery, ktoré šetria miesto

Na veľké množstvo odpadu potrebujete aj veľké kontajnery, ideálne s objemom 1100 litrov. Plastové kontajnery sú ľahšie a manipulácia s nimi je jednoduchšia. Vďaka farebnému odlíšeniu sú stvorené na separovaný odpad papiera, skla, plastov, kovu, tetrapakov, ale tiež na bioodpad. Pokiaľ dávate prednosť klasike, vhodnou alternatívou sú kovové 1100 l kontajnery, ktorých životnosť predĺžite vďaka žiarovo zinkovanej povrchovej úprave

Kontajner na papier 1100 l FEREX
Akcia -4%

Kontajner na papier 1100 l FEREX

tovar je na ceste

Zobraziť viac produktov

Big Bagy, veľkí pomocníci

Big bag, alebo inak veľkoobjemový vak, nájde svoje široké využitie v poľnohospodárstve, stavebníctve, ale aj na dvoroch domácich majstrov. Big bagy sa vyrábajú z kvalitných materiálov, ktoré zaručia ich pevnosť a odolnosť. Ponúkame ich vo viacerých veľkostiach a objemoch. Ich nespornou výhodou je, že sú 100% recyklovateľné, čím prispievajú k ochrane životného prostredia

Big Bag 90x90x110 cm

Big Bag 90x90x110 cm

skladom
Big Bag 90x90x160 cm

Big Bag 90x90x160 cm

skladom
Big Bag 70x70x70 cm

Big Bag 70x70x70 cm

skladom

Zobraziť viac produktov

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí