logo FEREX
Váš košík je prázdny

Obchodné a kancelárske priestory

kancelárske priestory, administratívne priestory, kancelárie, obchodné priestory, nákupné centrá, obchody, obchodné pasáže

Kancelárie, nákupné centrá a obchody sú miesta, kde sa stretáva a trávi čas veľa ľudí. Na to, aby sa tam cítili príjemne a boli spokojní, je dôležité príjemné a zároveň kvalitne vybavené prostredie. Ľudia navštevujú nákupné centrá nielen kvôli samotným nákupom. Pre mnohých je návšteva obchodného centra spôsob socializácie a trávenia voľného času. Aby návštevníci mohli tráviť čas čo najpríjemnejšie, je dôležité, aby mali priestor na posedenie, oddych medzi nákupmi či rozhovory so známymi. A práve na to výborne poslúžia aj lavičky umiestnené v interiéri či exteriéri obchodných a nákupných centier. K lavičkám neodmysliteľne patria odpadkové koše a celkový príjemný dojem dotvorí výsadba v kvetináčoch. Administratívne a kancelárske priestory sa taktiež nezaobídu bez odpadkových košov. 

U nás vo Ferexe nájdete všetko potrebné na to, aby ste vyriešili problém s malým aj veľkým odpadom a zútulnili váš interiér aj exteriér.

Vaše obchodné, nákupné, administratívne a kancelárske priestory vybavíme interiérovými košmi na odpad v rôznych dizajnoch a objemoch. Pokiaľ vo vašich prevádzkach separujete odpad, u nás nájdete širokú ponuku setov na triedený zber odpadu. Vaše chodby vybavíme 50 litrovými interiérovými košmi. Do oddychových zón nákupných centier máme pestrú ponuku dizajnových lavičiek v rôznych prevedeniach, z ktorých si určite vyberiete. Dizajnové odpadkové koše poslúžia ako v interiéri, tak aj v extriéri. Pri viacerých modeloch si môžete vybrať variantu s popolníkom alebo bez popolníka. Samozrejmosťou je výber z viacerých farebných prevedení ako dreva, tak i konštrukcie pri vybraných modeloch lavičiek a košov. 

Tak ako všetky priestory, kde sa zdržiava veľa ľudí, aj nákupné, obchodné a kancelárske priestory musia riešiť nakladanie s odpadmi. Najpopulárnejším riešením sú 1100 litrové kontajnery buď v plastovom, alebo tradičnom kovovom prevedení. Vďaka farebnému odlíšeniu je možné používať 1100 litrové plastové kontajnery aj na triedený zber odpadu. Plastové kontajnery ponúkame v klasickom prevedení s oblým vekom, ale tiež máme v ponuke aj kontajnery s plochým vekom. Ferex má dlhoročnú tradíciu vo výrobe kovových 1100 litrových kontajnerov, ktoré vyrábame v lakovanej alebo žiarovozinkovanej povrchovej úprave. Aj tento typ kontajnerov je možné upraviť na separovanie odpadov. Na veľmi veľké objemy odpadov sú ideálnym riešením veľkokapacitné kontajnery, ktoré vám vyrobíme presne podľa vašich požiadaviek.

 

Odpadkové koše do kancelárií

Kancelárie súkromných spoločností aj štátnych inštitúcií vybavíme interiérovými odpadkovými košmi rôznych objemov. Môžete si vybrať z našej ponuky košov v plastovom alebo kovovom prevedení. Pokiaľ vám záleží na našom životnom prostredí a na vašom pracovisku triedite odpad, určite si vyberiete z našej ponuky setov na separáciu. V ponuke máme koše v objeme 12 až 45 litrov. V prípade, že vás obmedzuje nedostatok priestoru, oceníte stohovateľné sety košov. Nálepky na interierové koše vám zaručia, že sa odpadky dostanú do správneho koša. Farebne odlíšené koše väčších objemov nájdu svoje miesto v spoločných priestoroch a na chodbách vašich administratívnych budov. 

Zobraziť viac produktov

Interiérové koše do obchodných centier a prevádzok

Do oddychových zón nákupných a obchodných centier a prevádzok neodmysliteľne patria odpadkové koše. V našej ponuke nájdete odpadkové koše v rôznych dizajnových prevedeniach a z rôznych materiálov. V prípade košov s dreveným obložením je možné si vybrať farbu dosiek z 9 farebných odtieňov. 

Odpadkový kôš V1054

Odpadkový kôš V1054

3 - 4 týždne
Samozhášací kôš 50 l - čierny

Samozhášací kôš 50 l - čierny

5 - 6 týždňov

Zobraziť viac produktov

Exteriérové dizajnové odpadkové koše

Okolie vašich obchodných, nákupných a kancelárskych priestorov udržíte bez odpadkov vďaka pestrej ponuke exteriérových odadkových košov. Kôš plní nielen praktickú funkciu, ale zároveň je aj vhodným dizajnovým doplnkom. Vybrať si môžete hranatý alebo okrúhly, so strieškou alebo bez striešky. Pri viacerých modeloch je možné vyhotoviť kôš s popolníkom alebo bez popolníka. Koše sú vyrábané z kvalitného dreva a ošetrené niekoľkými vrstvami náteru. Samozrejmosťou je možnosť výberu farby dosiek, ako aj farby konštrukcie. 

Odpadkový kôš V1004
TOP

Odpadkový kôš V1004

3 - 4 týždne
Odpadkový kôš V1017
TOP

Odpadkový kôš V1017

3 - 4 týždne
Odpadkový kôš FEREX24

Odpadkový kôš FEREX24

1 - 2 týždne

Zobraziť viac produktov

Moderné lavičky pre nákupné centrá

Lavičky nesmú chýbať v oddychových zónach nákupných a obchodných centier. Taktiež nájdu svoje miesto v exteriéri vašich priestorov, kde budú nielen účelné a funkčné, ale zároveň esteticky dotvoria celkový vzhľad miesta. Vybrať si môžete lavičky v klasickom i modernom dizajne. V našej ponuke nájdete tiež oceľové lavičky, ktoré sú odolné voči vandalom a nenáročné na údržbu. Určite oceníte možnosť dizajnového a farebného zladenia lavičiek a odpadkových košov. 

Oceľová lavička O1008

Oceľová lavička O1008

5 - 6 týždňov
Dizajnová lavička K1093

Dizajnová lavička K1093

5 - 6 týždňov
Dizajnová lavička K1024

Dizajnová lavička K1024

5 - 6 týždňov

Zobraziť viac produktov

Veľké kontajnery na odpad

Veľké priestory s veľkou koncentráciou ľudí produkujú aj veľa odpadu. Vďaka našej dlhoročnej tradícii vo výrobe a predaji kontajnerov vám poradíme pri výbere toho správneho kontajnera. Plastové 1100 litrové kontajnery ponúkame vo všetkých farebných prevedeniach tak, aby boli vhodné na separovanie odpadu. V našej ponuke nájdete kontajnery s oblým i plochým vekom, s vhadzovacími alebo bez nich. V prípade, že preferujete klasické kovové kontajnery, vyrobíme vám ich s lakovanou alebo odolnejšou žiarovozinkovanou povrchovou úpravou. S veľkoobjemným odpadom si hravo poradia naše veľkokapacitné kontajnery, ktoré vám vyrobíme presne na mieru.   

Kontajner na papier 1100 l FEREX
Akcia -4%

Kontajner na papier 1100 l FEREX

tovar je na ceste
29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí