logo FEREX
Váš košík je prázdny

Ubytovacie a gastro zariadenia

hotely, penzióny, reštaurácie, kaviarne, pohostinstvá, bistrá, puby, bary 

Ubytovacie a stravovacie zariadenia poskytujú služby, vďaka ktorým ľudia trávia svoj voľný čas v príjemnom prostredí. Tak ako všetky podniky cestovného ruchu, aj ubytovacie a gastro zariadenia sú náročné na kvalitu poskytovaných služieb. Čím kvalitnejšie služby, tým spokojnejší zákazníci a úspešnejšie podnikanie. Kvalita služieb úzko súvisí aj s prostredím a materiálnym vybavením. My vo Ferexe už 29 rokov robíme všetko preto, aby sme našim zákazníkom poskytli kvalitné a cenovo dostupné produkty, a tým zlepšili materiálne vybavenie ich prevádzok. 

Dôležité je poskytovať služby v čistom a upravenom prostredí. V našej ponuke nájdete rôzne interiérové koše, ktoré udržia vaše zariadenie v čistote a bez odpadkov. Koše ako i sety košov na triedený zber ponúkame v rôznych objemoch. Stačí si len vybrať podľa vašich potrieb a preferencií. 

Okolie vášho hotela, penziónu, reštaurácie či kaviarne doplníte a skrášlite našimi parkovými lavičkami v modernom či klasickom dizajne. Vybrať si možete z rôznych typov a materiálov presne podľa vašich predstáv. Vonkajšie odpadkové koše si hravo poradia s odpadkami v areáli vášho podniku. Výsadba rastlín a kvetov v drevených či betónových kvetináčoch spestrí vstup aj terasu vášho zariadenia. 

Pokiaľ má vaša reštaurácia, kaviareň alebo bar terasu, určite oceníte ponuku našich plynových ohrievačov a pecí, vďaka ktorým budú môcť vaši hostia využívať terasu aj počas chladnejších dní. 

So záhradnou technikou z našej ponuky bezproblémov udržíte váš areál upravený a čistý. U nás nájdete kosačky rôznych typov s pojazdom či bez, s ktorými bude váš trávnik vždy krásne upravený. S opadaným lístím si hravo poradia záhradné vysávače. S bohatou snehovou nádielkou vám pomôžu snežné frézy

Tak ako všetky zariadenia aj hotely, penzióny, reštaurácie, kaviarne, bary a pohostinstvá produkujú väčšie množstvá odpadu rôzneho druhu. Pokiaľ myslíte na životné prostredie a separujete odpad, máme pre vás kompletnú ponuku kontajnerov na triedený zber odpadov. V našej ponuke nájdete 1100 litrové plastové kontajnery vo všetkých farebných prevedeniach. Samozrejmosťou je kvalita používaných materiálov a zároveň prijateľná cena. Pokiaľ dávate prednosť kovovým kontajnerom, u nás máte možnosť vybrať si kontajner s lakovanou alebo odolnejšou žiarovozinkovanou povrchovou úpravou. Aj kovové kontajnery môžu byť upravené na zber triedeného odpadu. 

Pokiaľ vaše zariadenie produkuje menej odpadu, určite si vyberiete z našej ponuky 240 alebo 120 litrových smetných nádob, ktoré ponúkame vo všetkých farebných prevedeniach. 

Ak prevádzkujete reštauračné zariadenie, máme pre vás špeciálne gastro nádoby ako aj gastro odpadkové koše do kuchyne.     

 

Interiérové koše na odpad

Interiérové koše napomáhajú k udržiavaniu čistoty, a preto nesmú chýbať v žiadnej prevádzke. Vybavte vaše izby, sociálne zariadenia a chodby košmi od nás. Do izieb vášho ubytovacieho zariadenia máme v ponuke plastové koše v objemoch 15 a 50 litrov v atraktívnom dizajne a modernom farebnom prevedení. Sociálne zariadenia vašich izieb vybavíme menšími 5 alebo 15 litrovými plastovými košmi. Rovnako u nás nájdete nerezové odpadkové koše v rôznych objemoch či farebne odlíšené plastové koše na triedený zber odpadu.

Zobraziť viac produktov

Kompletne vybavíme okolie vašich prevádzok

Správne vybratá exteriérová lavička krásne dotvorí okolie vášho zariadenia či už ste fanúšikom moderného alebo klasického štýlu. Vybrať si môžete lavičky s operadlom alebo bez operadla. Sety lavičiek a stolov vytvoria príjemné posedenie pre vašich hostí na terase, v záhrade alebo v hotelovom parku. Dizajnové kvetináče vysadené kvetmi budú krášliť vstup do vášho zariadenia alebo spríjemnia posedenie vašich hostí na terase. Vonkajšie odpadkové koše či stojany na bicykle sú nielen účelné a funkčné, ale zároveň môžu slúžiť aj ako dizajnový doplnok vášho exteriéru. 

Stojan na bicykel S1006

Stojan na bicykel S1006

3 - 4 týždne
Liatinová lavička FEREX8
TOP

Liatinová lavička FEREX8

1 - 2 týždne
Odpadkový kôš FEREX24

Odpadkový kôš FEREX24

1 - 2 týždne
Drevený kvetináč KV1004

Drevený kvetináč KV1004

3 - 4 týždne

Zobraziť viac produktov

Plynové ohrievače na terasu

V prípade, že súčasťou vášho zariadenia je krytá terasa, plynové terasové ohrievače sú výborným riešením ako ju využívať aj v chladnejšom počasí. Vďaka záhradným ohrievačom a vykurovacím telesám si budú môcť vaši hostia vychutnať jedlá a nápoje s krásnym výhľadom na terase aj počas sychravých dní. Vybrať si môžete ohrievače rôznych veľkostí presne podľa vašich potrieb.

Zobraziť viac produktov

Profesionálna technika-špecialista na upravené okolie

Okolie akéhokoľvek zariadenia si vyžaduje pravidelnú údržbu, pokiaľ chcete poskytovať služby na úrovni a tým dotvárať celkový dojem z vášho zariadenia. Záhradná technika profesionálnych značiek môže byť tým správnym pomocníkom pre vás. Či už potrebujete kosačku, krovinorez, vysávač na lístie alebo snežnú frézu, u nás ste na správnom mieste. 

Snežná fréza MTD SMART M 61

Snežná fréza MTD SMART M 61

do týždňa

Zobraziť viac produktov

Smetné nádoby a kontajnery

Každé ubytovacie a stravovacie zariadenie prirodzene produkuje väčšie množstvá odpadu. Najideálnejším riešením na zber odpadu vo väčších množstvách sú 1100 litrové plastové alebo kovové kontajnery. Obe varianty kontajnerov je možné použiť na separovaný zber odpadov vďaka farebnému odlíšeniu. Kovové kontajnery, v ktorých výrobe má spoločnosť Ferex dlhoročnú tradíciu, vám prispôsobíme tak, aby ste ich mohli využívať na separáciu. V prípade, že vaše zariadenie produkuje menej odpadov určitého druhu, máme pre vás klasické 120 a 240 litrové kontajnery na odpad vo všetkých farebných prevedeniach. Gastro zariadenia ocenia ponuku špeciálnych gastro kontajnerov.

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí