logo FEREX
Váš košík je prázdny

Vybavenie pre školské zariadenia a športoviská

materské školy, základné školy, stredné školy, gymnáziá, stredné odborné učilištia, súkromné školy, cirkevné školy, základné umelecké školy, vysoké školy, univerzity

Trendom dnešnej doby je myslieť a správať sa ekologicky a tým prispievať k ochrane životného prostredia. Každý z nás si uvedomuje, že triediť odpad je nevyhnutné, pokiaľ chceme urobiť niečo pozitívne pre ochranu nášho životného prostredia. Dôležité je triediť odpad nielen doma, ale tiež v škole, v zamestnaní aj na ulici. Školy sú miesto, kde sa deti učia správať sa ekologicky a ochraňovať prostredie, v ktorom žijú. Nám vo Ferexe nie je osud našej planéty ľahostajný, a preto sa snažíme prichádzať stále s novými riešeniami pre vaše odpady. Aj my sa snažíme vyhovieť trendom v triedenom zbere odpadu, a preto neustále rozširujeme ponuku interiérových košov na separáciu. 

V našej ponuke nájdete interiérové odpadkové koše v rôznych objemoch a dizajnoch, aby ste si mohli vybrať tú najlepšiu variantu pre Vaše školské zariadenie.  

Sety odpadkových košov sú obľúbeným riešením pre triedy vo všetkých školských zariadeniach. Vďaka stohovateľnej variante setov ušetríte miesto a ideálne zapadnú aj do malých priestorov. Aby žiaci vždy vedeli do akého koša patria jednotlivé odpadky, máme pre vás nálepky na interiérové koše.     

Vďaka hodinám pracovného vyučovania žiaci nadobúdajú nové zručnosti a zoznamujú sa s jednoduchou manuálnou prácou. Naša ponuka záhradného náradiafúrikov vhodne doplní technické vybavenie škôl na hodiny pracovnej výchovy. Na uskladnenie pomôcok na hodiny technickej výchovy a taktiež čohokoľvek potrebného poslúžia plechové záhradné domčeky v kovovom či plastovom prevedení. Ich montáž je skutočne jednoduchá a nevyžadujú si takmer žiadnu údržbu. Na domčeky poskytujeme 15 ročnú záruku proti prehrdzaveniu.

Aby si žiaci mohli posedieť počas prestávok alebo voľných chvíľ na školskom dvore, máme pre vás širokú ponuku parkových lavičiek. Môžete si vybrať klasické aj moderné, lavičky s operadlom alebo bez operadla. V našej ponuke nájdete lavičky kovové, liatinové, oceľové, drevené aj betónové. Samozrejmosťou sú lavičky pre deti, ako aj sety stolov a lavičiek. 

O všetky vaše odpady sa postarajú kontajnery z našej ponuky. Vybrať si môžete kontajnery rôznych objemov a prevedení. Farebné smetné nádoby 240 l sú vhodné na separovaný zber pre školské zariadenia s menším počtom žiakov. Na komunálny odpad a pre väčšie školské zariadenia sú ideálne 1100 litrové kontajnery. U nás nájdete plastové kontajnery 1100 l vo všetkých farbách tak, aby mohli byť používané na triedený zber odpadov. Výhodou kovových 1100 litrových kontajnerov je ich dlhšia životnosť. Plechové 1100 l kontajnery vám vyrobíme s lakovanou alebo žiarovozinkovanou povrchovou úpravou a tiež môžu byť farebne odlíšené a používané na separáciu odpadov. 

 

Sety odpadkových košov na triedený zber sú jasnou voľbou

Sety interiérových odpadkových košov šetria miesto aj váš rozpočet. Vďaka modernému dizajnu vhodne doplnia interiér vašich tried či chodieb. V našej ponuke nájdete stohovateľné sety košov, vďaka ktorým využijete priestor naozaj efektívne. Alebo si môžete vyskladať vlastný set podľa vašich potrieb. Interiérové nálepky zaručia, že odpadky sa dostanú do správneho koša.    

Set odpadkové koše URBA Plus 40 l

Set odpadkové koše URBA Plus 40 l

tovar je na ceste

Zobraziť viac produktov

Náradie na hodiny pracovnej výchovy

Technické vybavenie na hodiny pracovnej výchovy môžete doplniť z našej ponuky kvalitného a cenovo dostupného náradia. U nás nájdete pozinkované fúriky, stavebné fúriky aj plastové fúriky. Vybrať si môžete rôzne druhy lopát, rýľov a hrablí s násadou alebo bez. Pokiaľ potrebujete vedro či krhlu, stačí si vybrať z našej ponuky. 

Zobraziť viac produktov

Záhradné domčeky na uskladnenie všetkého potrebného

V areáli vášho školského zariadenia určite nájdete miesto na  plechový záhradný domček, v ktorom uskladníte náradie na technickú výchovu, posypový materiál, alebo čohokoľvek, čo potrebujete uchrániť pred dažďom či vetrom. Vybrať si môžete plechový záhradný domček alebo plastový záhradný domček v rôznych rozmeroch tak, aby sa do neho vošlo všetko potrebné. Oceníte jednoduchú montáž aj demontáž. Určite vás poteší aj fakt, že domček si nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. K záhradným domčekom poskytujeme 15 ročnú záruku proti prehrdzaveniu.

Zobraziť viac produktov

Kvalitné lavičky pre všetky vekové kategórie

Na dvor každého školského zariadenia neodmysliteľne patria lavičky. V našej ponuke nájdete lavičky pre najmenších vo veselých farebných prevedeniach, ktoré samozrejme spĺňajú normy pre bezpečnosť. Tínedžerov potešíte špeciálnymi lavičkami, na ktorých môžu bezpečne sedieť na operadle. Pokiaľ dávate prednosť klasike, je tu pre vás široká ponuka lavičiek z rôznych materiálov v pestrom dizajnovom prevedení. 

Detská lavička DL1007

Detská lavička DL1007

5 - 6 týždňov
Lavička s operadlom K1012

Lavička s operadlom K1012

5 - 6 týždňov
Oceľová lavička O1001

Oceľová lavička O1001

5 - 6 týždňov

Zobraziť viac produktov

Kontajnery na odpad všetkého druhu

Odpad neodmysliteľne patrí ku každému školskému zariadeniu. Na triedený odpad menších objemov poslúžia plastové smetné nádoby 240 l, ktoré ponúkame vo všetkých farbách. Na odpad väčších objemov sú vhodné 1100 litrové plastové alebo plechové kontajnery. Plastové kontajnery na odpad sú vyrábané z kvalitných plastov, odolných voči UV žiareniu aj poveternostným vplyvom. Plechové kontajnery na odpad sú klasickou voľbou s dlhou životnosťou. 

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí