logo FEREX

O nás

Spoločnosť FEREX, s.r.o. bola založená v r. 1990. Už od svojho vzniku je hlavným zameraním jej činnosti výroba kontajnerov na zber komunálneho odpadu a taktiež výroba kovových obalov.

Základnú typovú radu kontajnerov na komunálny odpad tvoria 110 l kontajner, 1100 l kontajner, 120 l, 240 l, 700 l a 900 l zberné nádoby. Segment kovových obalov predstavujú najmä 10 l, 20 l a 55 l nenávratné obaly.

Od vstupu na trh odpadového hospodárstva sa spoločnosť neustále snaží vylepšovať svoje produkty a služby tak, aby dosiahla hlavné ciele svojej činnosti : spokojnosť zákazníka s kvalitou a cenou tovaru, dodacím termínom a starostlivosť o klienta ešte dlho po predaji formou bezplatného záručného i pozáručného servisu a poradenstva. Širokosortimentná výrobná štruktúra sčasti diverzifikuje našich zákazníkov do dvoch hlavných skupín : v komunálnej sfére ich prezentuje viac ako 2000 slovenských obcí a miest a taktiež globálne nadnárodné spoločnosti pôsobiace na trhu odpadového hospodárstva ponúkajúce komplexné riešenia v oblasti nakladania s komunálnym odpadom.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam a tradícii vo výrobe kontajnerov sa nám úspešne podarilo získať priazeň druhej hlavnej skupiny našich zákazníkov, ktorú predstavuje medzinárodná klientela. A tak dnes už viac ako 50 % produkcie tvorí export výrobkov do Českej republiky, Chorvátska, Slovinska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Bosny a Hercegoviny či Spojených arabských emirátov. Sme radi, že v tomto roku sa k nim pridali úspešné obchodné prípady na dodávky pre Poľsko, Ukrajinu a Kazachstan. V súvislosti so zvyšujúcim sa dopytom o plastové kontajnery naša spoločnosť rozšírila svoje portfólio aj o ponuku 120 l, 240 l a 1100 l plastových nádob a nadviazala tak obchodné kontakty s najrenomovanejšími výrobcami týchto komodít v Európe. Týmto krokom zároveň rozšírila rady svojich zákazníkov s touto preferenciou a v súčasnej dobe sa teda zameriava na predaj takmer všetkých odpadových nádob pre komunálnu oblasť.

Ďalšiu, minoritnú, nie však nepodstatnú skupinu zákazníkov predstavujú najmä výrobcovia farieb, stierok tužidiel, lepidiel, tmelov a pod., ktorým sú určené nenávratné kovové obaly o objeme 10 l, 20 l a 55 l.

Želáme si, aby ste si prostredníctvom našej ponuky vybrali svoj výrobok a ostatné už prenechali nám.

Produkty a služby spoločnosti FEREX, s.r.o. sú Vám plne k dispozícii.

Vernostný systém s doživotnou zľavou
Platby na faktúru
Rýchle dodanie tovaru
Nákup na splátky
Garancia vrátenia peňazí
Osobný odber zdarma