logo FEREX
Váš košík je prázdny

O nás

Viac ako 30-ročná tradícia výroby kontajnerov pre zber komunálneho a triedeného odpadu, predaj plastových kontajnerov a záhradné internetové centrum – to všetko v kombinácii s priateľským a ústretovým prístupom ku klientom charakterizuje našu spoločnosť FEREX.

Firma FEREX ako jediný slovenský výrobca kontajnerov na zber komunálneho odpadu a kovových obalov pôsobí na trhu od roku 1990. Ide o rodinnú spoločnosť, ktorej filozofiu zastupuje a realizuje už druhá generácia potomkov.

Výrobu a predaj kontajnerov a nádob na zber komunálneho, resp. separovaného odpadu sme postupne rozšírili o výrobu veľkokapacitných kontajnerov pre obce, mestá a firmy.
Na rastúci dopyt a preferovaný zber komunálneho odpadu do plastových nádob a košov, sme reagovali zaradením plastových kontajnerov od renomovaných európskych výrobcov.
Zákaznícke portfólio našej spoločnosti v komunálnej sfére tvorí viac ako 2000 obcí a miest na území Slovenska, ktoré dopĺňajú globálne nadnárodné spoločnosti pôsobiace na trhu odpadového hospodárstva.

Čo sa týka zahraničného obchodu, odberateľmi vlastnej produkcie kovových kontajnerov sa stali obchodní partneri z Českej republiky, Chorvátska, Slovinska, Rumunska, Srbska, Bosny a Hercegoviny, či Spojených arabských emirátov. V súčasnosti sa naše produkty vyvážajú predovšetkým do Bulharska a do Rumunska.

Jedným z dôležitých období fungovania bol rok 2014, ktorý priniesol diverzifikáciu portfólia do oblasti predaja mestského mobiliáru pre mestá a obce na Slovensku a tiež začiatok prevádzky záhradného internetového centra.

Stavby na záhrade ako záhradné domčeky, chatky, prístrešky, rôzne druhy pracovných nástrojov, náradie pre prácu v záhrade, vybavenie do záhrady, či kompostéry – to je iba niekoľko základných kategórií z celkovej ponuky, čo si zákazníci môžu vybrať a objednať prostredníctvom nášho  internetového obchodu.

Zamestnanci našej firmy sú každodenne pripravení profesionálne a ústretovo reagovať na požiadavky klientov z ktorejkoľvek zákazníckej sféry s dôrazom na spoločensky zodpovedné správanie voči životnému prostrediu.

 

 

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí