Smetné nádoby na plasty

Plasty určené na recykláciu sa zbierajú do smetných nádob a vriec žltej farby. Na recykláciu sú vhodné plasty s označením PET, HDPE, LDPE, PP, PS, alebo číslami 1, 2, 4, 5 a 6. Plasty s označením PVC, OTHER alebo číslami 3 a 7 NIE SÚ vhodné na recykláciu a je vhodné sa im vyhýbať už pri nákupe.
PATRIA SEM: plastové fľaše od nápojov všetkých farieb, plastové fľaše od aviváží, čistiacich prostriedkov a kozmetických prípravkov, číre aj farebné fólie, tašky, vrecká, tégliky od jogurtov, nátierok, smotany a rôzne iné plastové nádobky, penový polystyrén, obaly z potravín, poháriky z automatov, prepravky, plastový záhradný nábytok, vedrá, sudy, vaničky, kvetináče, hračky, vodoinštalačné a elektroinštalačné rúrky a pod.
NEPATRIA SEM: znečistené obaly (chemikáliami či olejmi), viacvrstvové obaly, hrubo znečistené plasty (zeminou, farbami, potravinami), podlahové krytiny, hadice, guma, molitan a všetky ostatné plasty označené číslom 3 alebo PVC. 

Najpredávanejšie produkty

Kuka nádoba alebo plastová nádoba? Výhody nádob na triedený odpad
Ako si vybrať

Kuka nádoba alebo plastová nádoba? Výhody nádob na triedený odpad

Smetné nádoby na odpad sú bežnou i nevyhnutnou súčasťou domácností, firiem, miest a obcí. Výber správnych a vhodných nádob na odpadky môže... Čítať  ďalej 

30 rokov
pre Vás
Platby
na faktúru
Rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí