logo FEREX

Nábytok do mesta, mestský mobiliár

Lavičky do parkov

Svojim turistom pripravte príjemné posedenie v tieni stromov. Vyberte si zo širokej ponuky lavičiek, ktoré zmenia váš park na štýlové miesto na oddych. Od farebných detských lavičiek, ktoré ocenia rodiny s deťmi, cez plastové, oceľové a pevné betónové lavičky, až po lavičky pre seniorov. Tie sú ergonomické a navrhnuté špeciálne pre ľahké vstávanie a pohodlné usádzanie. Všetky naše lavičky sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú dlhú životnosť.

Poriadok a čistota

S udržiavaním poriadku má každá obec rôzne skúsenosti. Dostatok odpadkových košov ale pomáha poriadok udržiavať oveľa jednoduchšie. Koše nie sú preplnené a odpad sa neváľa po zemi a trávnatých plochách. Vyberte si z ponuky moderných odpadkových košov, ktoré si ľahko zladíte s vašim existujúcim mestským mobiliárom. Podobne ako mestské lavičky, aj odpadkové koše sú dodávané v rôznych dizajnoch a materiáloch. Od základných kovových až po kombinované koše s drevom v nadčasových dizajnoch. Moderné odpadkové koše neplnia len svoju základnú funkciu, ale svojim dizajnom vytvárajú príjemný oddychový priestor v centre miest, obcí aj malých dediniek.

Vyberáme z našej ponuky

Lavička bez operadla K1127
DOPRAVA ZDARMA

Lavička bez operadla K1127

Lavička bez operadla K1028
DOPRAVA ZDARMA

Lavička bez operadla K1028

Parková lavička PARK15
TOP

Parková lavička PARK15

Lavička s operadlom K1012
DOPRAVA ZDARMA

Lavička s operadlom K1012

Priestor pre rodinu

Miesto pre piknik, posedenie v parku alebo priestor na hranie hier v oddychovej zóne. To sú záhradné sety. Pozostávajú zo stola a lavičiek, ktoré sú vzájomne prepojené. Dodávané sú v moderných dizajnoch a vhodné do centier miest a obcí aj do domácich záhrad. Vybrať si môžete z tzv. pivných, drevených, plastových setov aj zo setov v žiarivých farbách. Všetky sú odolné voči vandalom aj poveternostným vplyvom.

Srdce vášho mesta či obce si zaslúži nový vzhľad. Opýtajte sa nás na vernostný program, množstevné zľavy a možnosti platby. Využite naše bohaté skúsenosti a nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí pre vás nájdu optimálne riešenie.


Vernostný systém s doživotnou zľavou
Platby na faktúru
Rýchle dodanie tovaru
Nákup na splátky
Garancia vrátenia peňazí
Osobný odber zdarma