logo FEREX

Nábytok do mesta, mestský mobiliár

Lavičky do parkov

Svojim turistom pripravte príjemné posedenie v tieni stromov. Vyberte si zo širokej ponuky lavičiek, ktoré zmenia váš park na štýlové miesto na oddych. Od farebných detských lavičiek, ktoré ocenia rodiny s deťmi, cez plastové, oceľové a pevné betónové lavičky, až po lavičky pre seniorov. Tie sú ergonomické a navrhnuté špeciálne pre ľahké vstávanie a pohodlné usádzanie. Všetky naše lavičky sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú dlhú životnosť.

Poriadok a čistota

S udržiavaním poriadku má každá obec rôzne skúsenosti. Dostatok odpadkových košov ale pomáha poriadok udržiavať oveľa jednoduchšie. Koše nie sú preplnené a odpad sa neváľa po zemi a trávnatých plochách. Vyberte si z ponuky moderných odpadkových košov, ktoré si ľahko zladíte s vašim existujúcim mestským mobiliárom. Podobne ako mestské lavičky, aj odpadkové koše sú dodávané v rôznych dizajnoch a materiáloch. Od základných kovových až po kombinované koše s drevom v nadčasových dizajnoch. Moderné odpadkové koše neplnia len svoju základnú funkciu, ale svojim dizajnom vytvárajú príjemný oddychový priestor v centre miest, obcí aj malých dediniek.

Vyberáme z našej ponuky

Odpadkový kôš V1055

Odpadkový kôš V1055

Dvojlavička K1145
DOPRAVA ZDARMA

Dvojlavička K1145

Odpadkový kôš PARK8

Odpadkový kôš PARK8

Detská lavička DL1005
DOPRAVA ZDARMA

Detská lavička DL1005

Priestor pre rodinu

Miesto pre piknik, posedenie v parku alebo priestor na hranie hier v oddychovej zóne. To sú záhradné sety. Pozostávajú zo stola a lavičiek, ktoré sú vzájomne prepojené. Dodávané sú v moderných dizajnoch a vhodné do centier miest a obcí aj do domácich záhrad. Vybrať si môžete z tzv. pivných, drevených, plastových setov aj zo setov v žiarivých farbách. Všetky sú odolné voči vandalom aj poveternostným vplyvom.

Srdce vášho mesta či obce si zaslúži nový vzhľad. Opýtajte sa nás na vernostný program, množstevné zľavy a možnosti platby. Využite naše bohaté skúsenosti a nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí pre vás nájdu optimálne riešenie.


Vernostný systém s doživotnou zľavou
Platby na faktúru
Rýchle dodanie tovaru
Nákup na splátky
Garancia vrátenia peňazí
Osobný odber zdarma