logo FEREX
Váš košík je prázdny

Odpadové hospodárstvo pre mestá a obce

Obce a mestá sú miesta, kde má každý z nás svoj trvalý či prechodný domov. Sú to miesta, kde trávime najviac času - či už v práci alebo doma. Každý z nás sa cíti príjemne v upravenom a čistom prostredí. O čistotu svojho domova a jeho okolia sa stará každý sám. Starostlivosť o čistotu a upravenosť ulíc, parkov a verejných priestranstiev je v kompetencii jednotlivých samospráv. Taktiež nakladanie s odpadmi a riešenie odpadového hospodárstva je v kompetencii jednotlivých miest a obcí. Každá samospráva pravidelne zabezpečuje kontajnery na odpad pre svojich obyvateľov. Spoločnosť Ferex je už viac ako 29 rokov pravidelným dodávateľom kontajnerov pre viac ako 2000 slovenských miest a obcí. Zároveň sme dlhoročným a jediným výrobcom kovových kontajnerov na odpad. Naše kontajnery sa nachádzajú v krajinách ako napríklad Česká Republika, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Ukrajina, Rumunsko, Čierna Hora, Bulharsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina a Spojené Arabské Emiráty. 

Do obcí a miest po celom Slovensku rozvážame kontajnery našimi vozidlami každý deň. Samozrejmosťou je dodanie náhradných dielov. Robíme všetko pre to, aby boli naši zákazníci spokojní a nakupovali od nás pravidelne. 

V našej ponuke nájdete plastové kontajnery na odpad všetkých veľkostí a farieb. Plastové 120 l a 240 l nádoby na odpad k rodinným domom vám dodáme a dovezieme v akomkoľvek množstve a vo všetkých farebných prevedeniach tak, aby spĺňali všetky požiadavky na separovanie odpadov. K bytovým domom, školám a na sídliská sú najčastejšou voľbou plastové kontajnery na odpad v objeme 1100 litrov s oblým alebo plochým vekom. Vybrať si môžete kontajnery na odpad bez vhadzovadiel alebo s vhadzovadlami. 

Kovové kontajnery sú jasnou voľbou pokiaľ dávate prednosť klasike a dlhšej životnosti. Spoločnosť Ferex má dlhoročnú tradíciu vo výrobe 110 l plechových kuka nádob a plechových 1100 l kontajnerov. Ako jediný slovenský výrobca kovových kontajnerov vám vieme ponúknuť najlepšiu cenu na trhu. 

Veľkokapacitné kontajnery sú obľúbeným riešením na veľké objemy odpadov. Kontajnery vám vyrobíme presne podľa vašich požiadaviek. Vybrať si môžete kontajnery otvorené alebo zatvorené v objeme 5,5 m³, 7m³, 7,5 m³ a 10 m³ v symetrickom a asymetrickom prevedení, ako aj v prevedení so sklopným čelom. Ku kontajnerom si môžete zakúpiť tiež ochranné siete na kontajnery, ktoré zabránia vypadávaniu drobného odpadu pri prevoze kontajnerov. 

Vaše zberné dvory vybavíme špeciálnymi kontajnermi na textil a elektroodpad, ako aj špeciálnymi nádobami na horľaviny a smetnými nádobami na zber použitých batérií.  

Čisté a upravené ulice, námestia, parky a ostatné verejné priestranstvá sú vizitkou každej samosprávy a jej obyvateľov. Udržiavať verejné priestranstvá čisté a bez odpadkov bude oveľa jednoduchšie vďaka vonkajším odpadkovým košom. Obľúbenou a cenovo výhodnou voľbou väčšiny miest a obcí sú plastové závesné koše. Do parkov, na námestia, pešie zóny alebo cintoríny sú výbornou voľbou vonkajšie odpadkové koše. Exteriérové odpadkové koše v modernom alebo klasickom dizajne, v drevenom alebo kovovom prevedení, dotvoria celkový vzhľad vašich verejných priestranstiev. 


Plastové kontajnery

Nami dodávané plastové kontajnery a smetné nádoby sú vyrobené z prvotriedneho HDPE granulátu, vďaka čomu sú kontajnery pevné a pružné. Odolávajú všetkým poveternostným vplyvom, sú UV stabilné, neobsahujú kadmium a sú recyklovateľné. U nás nájdete smetné nádoby 120 l, smetné nádoby 240 l a 1100 l kontajnery. V ponuke máme nádoby na odpad a kontajnery na odpad v čiernej, žltej, modrej, zelenej, hnedej, červenej a oranžovej farbe, takže sú ideálne na triedený zber odpadov. Pri kontajneroch v objeme 1100 litrov si môžete vybrať prevedenie s oblým alebo plochým vekom, a tiež kontajnery s vhadzovacími otvormi alebo bez vhadzovacích otvorov

Zobraziť viac produktov

Plechové kontajnery

S výrobou plechových kontajnerov máme 29 ročné skúsenosti. Oproti plastovým kontajnerom sa vyznačujú dlhšou životnosťou a väčšou nosnosťou. Plechové 110 l kuka nádoby sú populárnym riešením najmä pre domácnosti vykurované tuhým palivom. Vyrábame ich z plechov v dvoch hrúbkach - 0,80 mm a 1,00 mm. V ponuke máme tiež kuka nádoby na kolieskach, ktoré sú ľahšie na manipuláciu. Na sídliská, k bytovým domom či školám sú ideálne 1100 litrové kovové kontajnery. Vyrábame ich v dvoch typoch povrchových úprav -  v trvácnejšej žiarovozinkovanej a v cenovo výhodnejšej lakovanej. Kovové kontajnery vám vieme upraviť tak, aby boli vhodné na triedený zber odpadov.  

Zobraziť viac produktov

Veľkokapacitné kontajnery

Veľkokapacitné kontajnery pravidelne dodávame do obcí, miest a zberných dvorov. Veľkoobjemové kontajnery vyrábame podľa požiadaviek zákazníkov v otvorenej alebo zatvorenej verzii. Vybrať si môžete kontajner v objeme 5,5 m³, 7m³, 7,5 m³ a 10 m³ v symetrickom a asymetrickom prevedení, ako aj v prevedení so sklopným čelom. Na výrobu sa používaju plechy prvej triedy. Kontajnery vám vyrobíme v akomkoľvek farebnom prevedení.  

Zobraziť viac produktov

Vybavenie zberných dvorov

Zberný dvor vo vašom meste či obci vybavíme špeciálnymi kontajnermi. V našej ponuke nájdete kontajnery na textil v objeme 2,5 m³ a 12 m³, kontajner na elektroodpad a špeciálne odpadové nádoby na horľaviny vo viacerých objemoch. V ponuke máme tiež špeciálne upravenú smetnú nádobu na zber batérií, či mobilný box na skladovanie a transport nebezpečných látok. 

Kontajner na elektroodpad

Kontajner na elektroodpad

2 - 3 týždne
Kontajner na textil 2,5 m3

Kontajner na textil 2,5 m3

2 - 3 týždne
Kontajner na textil 9m3

Kontajner na textil 9m3

2 - 3 týždne
Mobil Box

Mobil Box

2 - 3 týždne

Zobraziť viac produktov

Vonkajšie odpadkové koše udržia verejné priestranstvá čisté

Žiadne verejné priestranstvo sa nezaobíde bez vonkajších odpadkových košov pokiaľ má byť čisté a upravené. V našej ponuke nájdete rôzne exteriérové koše v rôznych materiálových prevedeniach a cenách. Vonkajšie odpadkové koše v modernom alebo klasickom prevedení sú nielen praktické a funkčné, ale zároveň svojím pútavým dizajnom dotvoria celkový vzhľad vášho parku, námestia, pešej zóny či cintorína. Ak máte problém s vandalmi, riešením môžu byť antivandalové koše z našej ponuky. Na autobusové zastávky, ihriská a športoviská výborne poslúžia plastové závesné koše, pri ktorých oceníte najmä skvelý pomer ceny a kvality

Odpadkový kôš V1017
TOP

Odpadkový kôš V1017

3 - 4 týždne
Odpadkový kôš V1045
TOP

Odpadkový kôš V1045

3 - 4 týždne
Odpadkový kôš FEREX24

Odpadkový kôš FEREX24

1 - 2 týždne

Zobraziť viac produktov

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí