logo FEREX
Váš košík je prázdny
Mohlo by vás zaujímať
Ako efektívne separovať? Pomôžu vám vrecia na odpad
Ako vybraťAko efektívne separovať? Pomôžu vám vrecia na odpad Triedenie odpadu sa skloňuje v súvislosti so zodpovedným správaním k životnému prostrediu, s témou globálneho otepľovania a aj témou uhlíkovej... Čítať viac

Vrecia na odpad žlté 120 l

Výrobca: FEREX

Separovanie odpadu s farenými vreciami na odpad je jednoduché. Využiť ich viete ako do koša, tak aj samostatne. Svoje miesto si nájdu preto všade - v domácnostiach, v meste, v obci, v parku či napríklad na festivale.

Viac informácií
1 kg - cena dopravy: 5,30 €
skladom
2,79 €3,59 €
Mohlo by vás zaujímať
Ako efektívne separovať? Pomôžu vám vrecia na odpad
Ako vybraťAko efektívne separovať? Pomôžu vám vrecia na odpad Triedenie odpadu sa skloňuje v súvislosti so zodpovedným správaním k životnému prostrediu, s témou globálneho otepľovania a aj témou uhlíkovej... Čítať viac
Popis produktu

Technické parametre

Rozmery 700x1100 mm
Hrúbka stien 40 mikrónov
Objem vreca 120 litrov
Obsah rolky 25 ks vriec
Cena za rolku
Materiál LDPE
Farba žltá
VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Farebné vrecia na odpad vám poslúžia, kedykoľvek ich budete potrebovať. Pomôžu vám efektívne triediť odpad, aby ste tak mohli žiť udržateľným spôsobom života.

Hlavné výhody: 

farebné rozlíšenie

kvalitný materiál

výhodná cena

vyrobené na Slovensku

Kde využiť farebné vrecia na odpad okrem smetných nádob?

Vrecia na odpad majú široké využitie. Určite napadá hneď niekoľko využití aj vám. Vrecia so štedrým objemom, až 120 litrov, sú skvelými pomocníkmi nielen doma. 

Festivaly

Ak máte stojany na vrecia dokážete ich šikovne prichytiť a naukladať napríklad pri seba s rôznofarebnými vrecami. Plastové poháre, ale aj nedojedené kusy jedla tak skončia v správnom odpadkovom koši. 

Kúpaliská a vodné nádrže

V letnom období nájdete viac ľudí na kúpaliskách ako doma. Aj keď máte pevné smetiaky, nikdy nezaškodí mať v zálohe zopár farebných vriec na odpad. Ak sa naplnia smetiaky, viete tak rýchlo improvizovať a rozmiestniť v areáli vrecia. 

Odpočívadlá

Cestujúci sa radi zastavia, aby si po dlhej a náročnej ceste natiahli nohy. Zvyčajne si počas prestávky doprajú aj chutné jedlo zabalené v rozličných obaloch.

Často práve tie skončia voľne pohodené v prírode, keďže koše často nie sú v okolí k dispozícii. Problém s odpadkami vyriešia farebné vrecia, vďaka ktorým nielen skončí odpad v koši, ale ešte aj správne vytriedený. 

Turisticky atraktívne miesta

Po ceste na túry sú často v okolí rozmiestnené rôzne altánky a prístrešky na oddych a načerpanie energie. Ak nechcete, aby sa v okolí pamiatok kopili odpadky, vrecia na odpad budú zlatou strednou cestou k čistej a neporušenej prírode.

Možností je samozrejme omnoho viac a vy sami viete najlepšie, na čo vrecia chcete využiť.

Vyrobené na Slovensku

Kvalitu máte zaručenú aj vďaka tomu, že vrecia sú vyrábané na Slovensku. Nemusíte sa tak obávať lacných napodobenín, ktoré sa ľahko roztrhnú.

Triedenie odpadu: 

Žltá farba vriec ich predurčuje k triedenému zberu plastov

Čo patrí do vriec na plasty?

fľaše od nápojov, plastové uzávery na fľaše, plastové nádoby a obaly z potravín, zeleniny a ovocia, liekov, kozmetiky a čistiacich prostriedkov, obaly z CD, nákupné tašky, mikroténové vrecká, baliace fólie, polystyrén v menšom množstve

Zodpovedným triedením odpadu prispejete udržateľnému spôsobu života. 

VRECIA NIE JE MOŽNÉ UMIESTNIŤ PO OBVODE 120 L SMETNEJ NÁDOBY.

Poradňa

Otázka k tovaru: Vrecia na odpad žlté 120 l

Máte otázku? Radi vám pomôžeme.

Poraďte sa
s nami
29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí