Zdieľajte článok:

Tipy na darčeky pre muža: Darujte mu tento rok niečo iné ako ponožky

Obsah článku:

Nakupovanie darčekov je pre jedného radosťou, pre druhého trápením. Tradičné darčeky ako ponožky, pyžamo, či tielka mužov potešia. Ako však okoreniť sviatky neočakávanými a praktickými darčekmi? Práve od toho sme tu my a ak aj vás trápi tento problém, pozrite si náš zoznam pre Ježiška, ktorý poteší otca, manžela, priateľa, dedka a ďalších mužov vo vašom okolí.

Darčeky musia byť darované od srdca a okorenené štipkou kreativity

Je to únavné a finančne náročné? Nevešajte hlavu. Vymyslieť dobrý darček nemusí stáť veľa úsilia ani peňazí. Môžete dať namiesto desiatich malých darčekov jeden veľký, ktorý však bude používaný roky. Tu je malý ťahák ako na to:

Spíšte si na kus papiera všetky záľuby človeka, ktorého chcete obdarovať

Vyberte si oblasť v ktorej ste si istý, že trafíte klinec po hlavičke

Ak vám nenapadnú záľuby, porozmýšľajte nad spoločnými spomienkami a vyberte si tú, ktorá je pre vás významná

Potom už len použite štipku kreativity na to, aby ste zo spomienky spravili darček

Ako sme vám však sľúbili na začiatku, nenecháme vás v štichu, a preto sme si pre vás pripravili zoznam darčekov, pri ktorých máte 99 % istotu, že potešia každého. Jedno percento si nechávame pre ľudí, ktorí si podobne ako známa postava zo seriálu Priatelia, Rachel Green, radi vymenia alebo vrátia každý jeden darček, ktorý dostanú.

Tento typ ľudí však stačí požiadať o zoznam vecí, ktoré by radi dostali a tým vám uľahčia prácu s výberom.

muž dáva darček žene

Tipy na darčeky pre mužov

Čo podarovať okrem ponožiek, pyžama alebo tielka? Vymyslieť darček pre muža na Vianoce môže niekedy zabrať nekonečné hodiny času strávené prehľadávaním e-shopov. Vieme sa vžiť do toho, aké ťažké je prísť s dobrým nápadom na darček, aby sa neopakoval každý rok. Nech už sa jedná o partnera, manžela, otca, či deda, máme pre vás nápady. 

Menší darček pre záhradkárov aj nezáhradkárov

Páni, starší aj mladší, radi majstrujú a pracujú na záhrade. Preto si myslíme, že s týmito darčeky rozhodne nespravíte krok vedľa. Darčeky sú v nižšej cenovej kategórii a preto môžu tvoriť ako doplnok k už zakúpeným darčekom.

muž sediaci v záhradkárskom fúriku s vidlami v rukách

Záhradkárske náradie

Rozpadávajú sa vám rúčky z motyky a metla už tiež nie je to, čo bývala? Užitočné, nové náradie do záhrady aj okolia domu rozhodne poteší každú dospelú mužskú dušu.

Náš tip: 

lopata na sneh FEREX

Nápady na darčeky do záhrady:

Fúriky

Darček vhodný najmä pre pánov, ktorí majú dvor či chatku. Okrem pracovných činností je fúrik vynikajúcim dopravným prostriedkom na vozenie detí po záhrade a nespútanú zábavu.

Náš tip: 

fúrik FEREX premium 60 l

Vyberte mu podľa využiteľnosti záhradkársky, stavebný alebo hospodársky fúrik:

Nádrže na vodu, sudy a barely

Darček, ktorým skrešete účty za vodu. Kto by nechcel byť obdarený niečím, čo mu ušetrí peniaze? A práve to predstavujú nádrže na vodu, vďaka ktorým dostane záhrada prvotriednu zálievku a peňaženka si vydýchne od spokojnosti.

Náš tip: 

sud na dažďovú vodu 300 l

Voda na polievanie záhradky je dar, ktorý sa neodmieta:

Rebríky

Podarujte mu vlastný stupienok víťazov. Nech už ide vymeniť žiarovku, obrať úrodu zo stromov alebo opraviť strechu, rebrík sa hodí v každej situácii.

Tento darček je vhodný však aj ako ako dar pre celú domácnosť, keďže jeho praktickosť využije skutočne každý.

Náš tip:

drevený rebrík 6 stupňový FEREX

Praktické rebríky pomôžu pri každej činnosti vo výške:

Väčší darček pre pánov všetkých vekových kategórií

V tejto kategórii nájdete darčeky strednej cenovej triedy, tzv. zlatá stredná cesta, ktorými potešíte starších aj mladších pánov.

muž grilujúci špekačky na grile

Grily a udiarne

Grilovanie je činnosť, v ktorej sa mnohí muži naozaj vyžívajú. Oddýchnuť si pri vôni grilovaného mäska s pivom v ruke po dlhom dni je skutočnou odmenou.

Pre fajnšmekrov, ktorí radi skúšajú nové veci je tu zasa udiareň.

Náš tip:

gril ferex

Pre všetkých milovníkov grilovania a údenia:

Záhradná technika

Široký pojem, ktorý zahŕňa celú škálu najrôznejších darčekov, ktoré rozsvietia oči nejedného muža. Tu si dovolíme výber ponechať na vás, keďže sami najlepšie viete, čo už doma máte a čo by naopak obdarovaného prekvapilo a potešilo.

Náš tip:

fukár na lístie

Pre každého záhradkára:

Trezory

Toto je z výberu naozaj netradičných vianočných darčekov, ktorý si však nájde uplatnenie v každej domácnosti. Každý má veci, ktoré sú preňho veľmi vzácne. Môžu to byť fotografie, rodinné šperky alebo podpísaná futbalová lopta od obľúbeného hráča.

Každý si vážime niečo iné, no niečo máme všetci spoločné. Chceme túto vec dobre uchrániť. A práve na to poslúžia trezory.

Náš tip:

trezor ferex

Bezpečný úkryt pre všetky cennosti:

Veľký darček pod stromček pre muža

Hľadáte veľký darček na ktorý by sa poskladala celá rodina? Tak potom nazrite do tohto zoznamu. Čokoľvek z neho vyberiete bude hitom tohtoročných Vianoc aj u vás doma.

muž nesúci veci do záhradného domčeku

Záhradný domček

Záhradný domček je stelesnením nielen úložného priestoru, ale aj priestoru pre majstrovanie, posilňovanie, prácu a ďalší rad činností. O rôznych využitiach záhradného domčeku si môžete prečítať aj v tomto článku.

Je preto ideálnym darom pre mužov všetkých vekových kategórií.

Náš tip:

záhradný domček TINMAN

Útočisko pre záhradné náradie, kutilov, posilňovňu či home office:

Prístrešok pre auto

Ktorý muž by nechcel mať svojho štvorkolesového kamoša v bezpečí. Vďaka prístrešku pre auto sa nebude musieť viac obávať kŕdľov vtákov sadajúcich si na strom priamo nad jeho autom, snehu, dažďa, krúp, či ďalších nepriaznivých vplyvov.

Náš tip:

prístrešok pre auto Palram Victoria 5000

Pre štvorkoleskových kamošov obdarovaného:

Skleník

Dar vhodný pre mužov, ktorí sa radi zapotia v záhrade. Vďaka skleníku si budú môcť dopestovať prvotriednu zeleninu a ovocie bez obáv o zničenie úrody počasím alebo škodcami.

Náš tip:

skleník FEREX

Skleníky pre úrodu, ktorú mu budú závidieť všetci susedia:

Získajte zľavy so Záhradkárskym klubom FEREX

Obdarovať môžete seba aj svojich blízkych v akomkoľvek období roka. V našom Záhradkárskom klube FEREX nájdete každý mesiac zľavy na vybrané produkty a taktiež súťaže, rady a exkluzívny obsah. 

Záhradkásky klub FEREX nájdete na facebooku, kde môžete okrem toho sledovať aj našu stránku, kde vás pravidelne informujeme o produktoch, prinášame zaujímavé články a informujete o dôležitých zmenách týkajúcich sa e-shopu. 

Ešte váhate?

Možno vás zaujme niečo iné z našej ponuky produktov, o čom sníva váš partner, manžel, otec, dedko, brat, kolega či iní páni.

Stačí kliknúť na banner a vyberať.

darujte pod stromček praktické darčeky


Autor článku:
Bianka Verešová
Bianka Verešová

Bianka je človek marketingový. Okrem pestovania sociálnych sietí vo voľnom čase pestuje snáď všetky druhy izbových rastlín a byliniek.

Publikované: 13.12.2021
Zdieľajte:
Mohlo by vás tiež zaujímať
7 netradičných využití záhradného fúrika

7 netradičných využití záhradného fúrika

Dosluhuje starý fúrik? Je načase vymeniť ho za nový. No čo s tým starým? Vždy je cesta ako dať starým, či poškodeným veciam druhú šancu. Možno... Čítať ďalej 

Tipy na darčeky pre deti: Mami, oci, na Vianoce si želám

Tipy na darčeky pre deti: Mami, oci, na Vianoce si želám

Šťastie, výskanie a vďaka. Aj vy sa už na to tešíte? Darujte aj vy deťom čarovné Vianoce a radosť pod vianočným stromčekom. Prinášame vám tipy... Čítať ďalej 

8 kreatívnych spôsobov ako využívať záhradný domček

8 kreatívnych spôsobov ako využívať záhradný domček

Čo vám prvé napadne, keď sa povie záhradný domček? Pravdepodobne miesto na úschovu záhradného náradia. Nemusí to byť však jeho jediné využitie.... Čítať ďalej 

30 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle
dodanie tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí