logo FEREX
Váš košík je prázdny

Vybavenie pre domovy sociálnych služieb

Domovy sociálnych služieb, zariadenia pre seniorov, domovy dôchodcov, denné stacionáre, centrá sociálnych služieb, špecializované zariadenia sociálnych služieb, hospice

Domovy sociálnych služieb plnia v našej spoločnosti dôležitú úlohu. Poskytujú starostlivosť zdravotne či sociálne znevýhodneným občanom, čím im pomáhajú prežiť plnohodnotný a dôstojný život. Starostlivosť o sociálne znevýhodnených občanov je náročná nielen na ľudskú prácu, individuálny a citlivý prístup, ale v neposlednom rade aj na materiálne vybavenie. V každej inštitúcii či zariadení poskytujúcom starostlivosť väčšiemu počtu osôb a najmä v zariadení pre chorých či bezvládnych, sa produkuje väčšie množstvo odpadu. My vo Ferexe sa už viac ako 29 rokov zaoberáme hľadaním čo najlepších riešení pre odpady ako v exteriéri, tak aj v interiéri.


Veľa odpadu si vyžaduje veľké kontajnery. Ideálnym riešením sú 1100 litrové kontajnery v plastovom alebo kovovom prevedení. Na odpady veľkých objemov sú vhodné veľkokapacitné kontajnery, ktoré vám vyrobíme podľa vašich požiadaviek. 

Big bagy z našej ponuky poslúžia na uskladnenie a prevoz čohokoľvek, od pohrabaného lístia, cez posteľnú bielizeň či posypových materiálov. 

O odpady vo Vašom interiéri sa postarajú odpadkové koše z našej širokej ponuky. Pokiaľ beriete ohľad na životné prostredie určite vás osloví naša ponuka setov na triedený zber, ktoré zaujmú nielen dizajnom, ale predovšetkým priateľnou cenou. K odpadkovým košom neodmysliteľne patria aj plastové vrecia, vrecká a sáčky, ktoré si určite vyberiete z našej ponuky. 

Máte okolo svojho zariadenia záhradu alebo park? U nás nájdete kompletnú ponuku záhradnej techniky a záhradného náradia, ktoré sa postará o údržbu vášho okolia. Všetko náradie a exteriérový nábytok jednoducho uskladníte v plechových záhradných domčekoch, ktoré sú nielen funkčné, ale zároveň skrášlia okolie Vášho zariadenia. 

Okolie vášho zariadenia vhodne dotvoria dizajnové parkové lavičky a odpadkové koše, ktoré nielen skrášlia vaše okolie, ale predovšetkým poskytnú vašim klientom príjemné miesto na oddych na čerstvom vzduchu. 

 

Plechové záhradné domčeky na materiál, náradie aj záhradný nábytok

Záhradné domčeky vďaka svojmu dizajnu dotvoria okolie vášho zariadenia bez toho aby pôsobili rušivo. Môžete ich použiť na uskladnenie čohokoľvek potrebného. Ponúkame vám na výber z viacerých veľkostí tak, aby ste si mohli vybrať ideálnu veľkosť pre vás. Záhradné domčeky ponúkame v zelenej a sivej farbe, ako aj v imitácii dreva. Montáž aj demontáž domčeka je veľmi jednoduchá. Záhradný domček dodáme v demonte kuriérom priamo k vám. Samozrejmosťou je 15 ročná záruka proti prehrdzaveniu. K záhradným domčekom si môžete dokúpiť regál, vďaka ktorému využijete priestor naozaj efektívne.

Zobraziť viac produktov

Parkové lavičky a vonkajšie odpadkové koše spríjemnia pobyt vonku

Naša široká ponuka mestského mobiliáru vhodne dotvorí záhradu alebo park v okolí vášho zariadenia. Vybrať si môžete kvalitné, precízne spracované lavičky v rôznych prevedeniach. U nás nájdete kovové, liatinové, oceľové a betónové lavičky, ako aj drevené či bezúdržbové lavičky. Vaši starší klienti určite ocenia lavičky pre seniorov, ktoré sú ergonomicky prispôsobené pre ľahšie sadanie a vstávanie. Farbu dosiek je možné vybrať z 9 farebných odtieňov.

Liatinový odpadkový kôš FEREX9

Liatinový odpadkový kôš FEREX9

1 - 2 týždne
Odpadkový kôš FEREX24

Odpadkový kôš FEREX24

1 - 2 týždne
Lavička pre seniorov SL1008

Lavička pre seniorov SL1008

5 - 6 týždňov
Lavička pre seniorov SL1009

Lavička pre seniorov SL1009

5 - 6 týždňov

Zobraziť viac produktov

Interiérové sety uľahčia separáciu odpadu

Triedením odpadu prispievame k ochrane životného prostredia. Nikdy nie je neskoro začať s triedením odpadu. Zvládnu to deti aj seniori. Aby sme vám triedenie odpadu čo najviac uľahčili, máme pre vás širokú ponuku interiérových košov na separáciu. Môžete si vybrať z našich setov, ktoré sú stohovateľné a tým šetria miesto. Odpadkové koše si tiež môžete zakúpiť jednotlivo, alebo vyskladať vlastný set podľa vašich potrieb.  

Zobraziť viac produktov

Vrecia a sáčky pre jednoduchšiu manipuláciu s odpadom

Ponúkame vám vrecia a sáčky do interiérových, exteriérových košov aj smetných nádob. Pevné 120 litrové vrecia na odpad máme vo všetkých farbách tak, aby ste ich mohli použiť na separovaný zber odpadov. Sú dostatočne pevné a zvládnu uniesť odpad aj väčších hmotností. Do interiérových košov si tiež môžete vybrať vrecká a sáčky z našej ponuky.   

 

Veľkokapacitné a 1100 litrové kontajnery na odpad všetkého druhu 

Praktickým a obľúbeným riešením na odpad sú 1100 litrové kontajnery, ktoré ponúkame v plastovom či tradičnom kovovom prevedení. Plastové kontajnery sú ľahšie na manipuláciu a vďaka rôznym farebným prevedeniam sú ideálne na separovaný zber. Kovové kontajnery s objemom 1100 litrov vyrábame v dvoch povrchových úpravách, klasickej lakovanej a odolnejšej žiarovo zinkovanej.  

Veľkokapacitné kontajnery sú praktickým a obľúbeným riešením na odpady veľkých objemov. Veľkokoobjemové kontajnery vyrábame podľa individuálnych požiadaviek klienta v rôznych objemoch a prevedeniach. Vybrať si môžete kontajnery s objemom 5,5 m³, 7 m³, 7,5 m³ a 10 m³ v otvorenom, zatvorenom a asymetrickom prevedení, alebo v prevedení so sklopným čelom

 

Zobraziť viac produktov

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí