Zdieľajte článok:

5 dôvodov, prečo by ste si mali zaobstarať prístrešok pre auto

:

Načo by mi bol prístrešok? Dobre je autu aj na ulici. Nie, nie je. Prečo? Máme pre vás hneď 5 dôvodov.

Chráni vaše auto pred počasím

Keď si kupujete auto, zrejme to nie je iba na rok. Očakávate, že vám bude slúžiť dlhé roky. Ak chcete, aby sa toto očakávanie stalo realitou, je nutné sa o auto starať. 

Posledné roky zažívame prudké zmeny počasia. Horúčavy, krúpy veľké niekoľko centimentrov, mráz, dážď, či dokonca saharský piesok. 

Vďaka prístreškom ochránite aj staršie auto pred nepriaznivým počasím, poškodením, postupnou hrdzou aj UV žiarením. 

Samozrejme, starostlivosť o auto sa výrazne zníži. Cez zimu ho nebudete musieť ometať ráno od snehu, v jeseni od lístia, no a počas dažďov plných piesku ušetríte mnoho 50 centoviek za autoumyvárku.

Je cenovo dostupný

Pokiaľ si nemôžete dovoliť garáž, prístrešok ju bez problémov nahradí. Okrem výhod, ktoré sme spomenuli už aj vyššie, majú prístrešky jednu veľkú výhodu - cenu

Nájdete ich už v cene od 280 eur. Ak si zoberieme, že auto stálo najmenej 2-3 tisíc eur a cena sa môže vyšplhať omnoho vyššie, je cena za prístrešok, ktorý vaše auto ochráni, minimálna. 

Keď už raz prístrešok postavíte, nemusíte ho opravovať ani sa nijakým iným spôsobom starať o jeho údržbu. To znamená, že cena prístrešku je často aj konečná suma.

Môžete ho použiť nielen pre auto

Prístrešok má, samozrejme, viac využití. Nemusíte zaparkovať v jeho tieni len auto, ale aj bicykel, motorku, menší traktor či vonkajšie posedenie. 

Poslúži teda ako na parkovanie, tak aj na grilovačku. Nemusíte sa báť a limitovať jeho využitie iba pre auto. Dostaňte z neho maximum a uvidíte, že sa vám táto investícia rýchlo vráti.

Nemusíte mať inžiniersky titul na to, aby ste prístrešok postavili sami

Pokiaľ nemáte čas alebo nemáte radi stavby, ktoré sú zdĺhavé a náročné, prístrešok je skvelou voľbou. Konkrétne s našimi prístreškami nebudete mať pri stavbe problém. Stačí si zavolať jedného kamaráta a za deň máte prístrešok postavený. 

To sa oplatí najmä pokiaľ ste si kúpili prístrešok na zimu, aby ochránil vaše auto napríklad pred vrstvami snehu. Garáž by trvala postaviť oveľa dlhšie, no prístrešok máte postavený za 24 hodín

Umiestnite ho, kde chcete, premiestnite ho, kde chcete

Poslednou, no určite veľkou výhodou je možnosť presúvať ho. Ak sa napríklad sťahujete alebo ste sa len jednoducho rozhodli pre zmenu miesta, prístrešok s ľahkosťou rozložíte a presuniete. 

To by sa pri stavanej garáži dalo len veľmi ťažko. No dobre, vôbec. 

Vyberte si svoj prístrešok

V našej ponuke nájdete širokú škálu prístreškov rôznych veľkostí. Nájdite si ten svoj v kategórii Prístrešky pre autá.


Autor článku:
Lukáš Časta
Lukáš Časta

Lukáš je človek všestranný. Počas bežného dňa pomáha kolegom, kontroluje sklad, komunikuje so zákazníkmi a medzitým v hlave vymýšľa nové nápady pre e-shop. Je otcom na plný úväzok a v záhrade najradšej pestuje rastliny, ktoré deti zjedia skôr ako dozrejú :)

Publikované: 07.06.2023
Zdieľajte:
Mohlo by vás tiež zaujímať
Krmítko pre vtáky: Ako správne vybrať a umiestniť, aby prežili zimu?

Krmítko pre vtáky: Ako správne vybrať a umiestniť, aby prežili zimu?

Kŕmidlo pre vtáky je skvelý spôsob, ako prilákať do záhrady vtáčiky, ktoré cez zimu neodlietajú do teplých krajín a potrebujú vašu pomoc. Oni... Čítať ďalej 

Na čo všetko vám poslúži elektrický šrotovník?

Na čo všetko vám poslúži elektrický šrotovník?

Šrotovník by mal mať vo výbave každý hospodár. Je nenahraditeľným pomocníkom pri mletí a kŕmení hospodárskych zvierat. Prečítajte si o jeho... Čítať ďalej 

Ako si vybrať záhradný gril, ktorý splní vaše očakávania?

Ako si vybrať záhradný gril, ktorý splní vaše očakávania?

K letu neodmysliteľne patria grilovačky s rodinou a priateľmi. Podľa čoho si vybrať vhodný gril?  Zdroj: Canva Čítať ďalej 

30 rokov
pre Vás
Platby
na faktúru
Rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí