logo FEREX
Váš košík je prázdny

Odpadkové koše na BIO odpad

Väčšina odpadu vyprodukovaného v kuchyniach a gastro prevádzkach patrí do biologicky rozložiteľného odpadu, a preto by nemal končiť v zmesovom komunálnom odpade, ale v smetných nádobách určených na zber bio odpadu. Biologicky rozložiteľné odpady sa zbierajú do smetných nádob a košov hnedej farby.
PATRIA SEM: zvyšky ovocia a zeleniny, šupky zo zeleniny a ovocia, kávové a čajové zvyšky, vaječné škrupiny, starý chlieb, bezmäsité zvyšky jedla, škrupinka z orecha, kvety, tráva, lístie, drobné konáre, mladá burina, piliny, hobliny, vata, drevný popol, vlasy, chlpy, trus malých zvierat, papierové vrecko znečistené zeleninou, ovocím, maslom, džemom, použitá papierová vreckovka a servítok a v malom množstve aj drevitá vlna, triesky, hnedá lepenka, novinový papier a pod.
NEPATRIA SEM: šupky z citrusového ovocia (pozn.: banány nie sú citrusy a navyše šupky obsahujú veľa pre pôdu užitočného draslíka), mäsité zvyšky jedla, kosti, zvyšky rýb, zvyšky mlieka a mliečnych výrobkov a jedál, kamene, obväzy, cigaretové ohorky a pod. 

Ponúkame vám jednoduché plastové koše v rôznych dizajnoch a farbách, ale tiež odpadkové koše vhodné pre priemysel, závodné kuchyne a gastro prevádzky

Filter produktov
Triediť podľa:
29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí