Zdieľajte článok:

Oddych a čistotu vo vašom meste či v obci zaručí mestský mobiliár FEREX

:

Pre účelné a efektívne vybavenie parku, oddychovej zóny, historického centra, mestskej záhrady, športového areálu alebo iného verejného priestranstva si vyberte mestský mobiliár FEREX. Kvalitné prevedenie, detailné spracovanie a vkusný dizajn sú ideálnou kombináciou pre vašu obec a mesto.

Poskytnite komfort, čistotu a poriadok vašim obyvateľom aj návštevníkom pomocou parkových lavičiek a odpadkových košov FEREX.

parková lavička ferex v pozadí s maľbou na stene

9 predností mestského mobiliáru FEREX

Základné dôvody, prečo si vybrať mestský mobiliár FEREX, ktoré oceníte vy aj vaši obyvatelia a návštevníci počas používania:

1. Detailné prevedenie s dôrazom na kvalitu a estetiku

2. Bohatý výber druhov a prevedení pre ten najlepší efekt a náročné požiadavky

3. Všestranné použitie v rámci akéhokoľvek verejného priestranstva, parku alebo centra

4. Ochranné nátery pre vysokú odolnosť voči klimatickým vplyvom

5. Rýchle dodaniemax do 10 dní

6. Znížené riziko poškodenia pri preprave vzhľadom na dodanie v demontovanom stave

7. Jednoduchá a rýchla montáž, všetky prvky k montáži sú súčasťou balenia

8. Cenové zvýhodnenie pri väčšej objednávke

9. Pri kúpe viac ako 6 kusov neplatíte za dopravu

Mestský mobiliár FEREX

Za výrobou mestského mobiliáru FEREX je spoločnosť REKORD, ktorej hlavnými prioritami výroby širokého portfólia mestského mobiliáru patrí detailné spracovanie, estetické prevedenie a celková vysoká kvalita produktov.

Kvalitná výroba a značka FEREX

Všetky naše produkty, ktoré sa vyrábajú priamo v spoločnosti REKORD, sú zabalené a označené logom FEREX. Spojili sme tak kvalitnú výrobu a slovenskú značku, ktorá sa na trhu pohybuje už viac ako 30 rokov.

V praxi sa stretávame s tým, že nás oslovujú realizačné firmy, pretože projektanti dávajú naše lavičky do projektov. To je určite znakom ich kvality.

Rýchle dodanie

Vďaka veľkokapacitnej výrobe sú skladové zásoby vždy dostatočné, aby bola vaša objednávka vybavená už do 7 dní po jej odoslaní. Čo znamená, že v rámci niekoľkých dní budete mať doručené objednané parkové lavičky alebo odpadkové koše a môžete ich rozmiestniť podľa vašich potrieb.

Moderný dizajn

Pre mestský mobiliár FEREX je typický jednoduchý moderný dizajn, ktorý sa hodí na akúkoľvek verejnú plochu, aj do modernej zástavby, či do obchodných centier.

Špeciálne liatinové prevedenie vybraných produktov dômyselne dotvorí atmosféru historických centier, parkov, zámkov alebo hradov.

Jednoduchá montáž

Samotná montáž je veľmi jednoduchá a všetok spojovací materiál, kotvenie do betónu aj ochranné krytky sú súčasťou základného balenia tovaru.

S mestským mobiliárom FEREX budete istotne spokojní. Mnohí z našich klientov si ich kupujú opakovane a iba vymenia starý kúsok za nový.

Jednotlivé druhy mestského mobiliáru FEREX sa odlišujú, preto si pozorne prečítajte informácie uvedené pri každom produkte z tejto kategórie sortimentu. Predídete tak možným nedorozumeniam po dodaní hotových produktov.

parková lavička ferex umiestnená v parku počas jesene

 

Parkové lavičky FEREX

Parkové lavičky jednoducho patria do parku, mestskej záhrady, oddychovej zóny, historického centra alebo iného verejného priestranstva, ktoré je určené pre oddych a relax obyvateľov aj turistov.

30 druhov štýlových lavičiek z dreva a z kovu

Dizajn našich parkových lavičiek bude veľmi štýlovo dopĺňať akýkoľvek moderný skvost vášho mesta a rovnako účelne bude dotvárať celkový ráz historického centra.

V prípade parkových lavičiek FEREX si môžete vybrať z viac ako 30 druhov lavičiek z dreva a z kovu.

Pevná oceľová alebo liatinová konštrukcia zabezpečí trvanlivosť, odolnosť lavičky voči mechanickému poškodeniu aj poveternostným vplyvom a tiež jej dlhšiu životnosť.

Odolný materiál

Drevené časti lavičiek sú chránené náterom proti hnilobe a škodcom. Vďaka ochranného náteru lazúrou sú tiež odolné voči rôznym poveternostným vplyvom.

Vybrané druhy lavičiek majú drevené dosky nahradené WPC doskami alebo plechovou pozinkovanou mriežkou, čo ich posúva do kategórie bezúdržbových parkových lavičiek.

Mestský mobiliár FEREX je synonymom kvalitnej výroby s detailným prevedením, moderného jednoduchého dizajnu a dlhodobého používania

Detailné spracovanie a precízne zvary

Parkové lavičky FEREX sa vyznačujú detailným spracovaním. Zvary na nich sú precízne, predvŕtané diery v doskách presne dosadajú na konštrukciu. Plastové krytky na skrutkách zabezpečujú, aby nedošlo k poraneniu sediaceho alebo poškodeniu jeho oblečenia.

Široké portfólio prevedení

V našom sortimente nájdete:

  • klasické parkové lavičky s operadlom
  • parkové lavičky bez operadla pre možnosť sedenia z obidvoch strán
  • parkové lavičky s lakťovou opierkou pre uľahčenie vstávania nielen starším ľuďom
  • parkové lavičky bez lakťovej opierky
  • dvojlavičky

Ak si kúpite viac ako 6 kusov z jedného druhu, za dopravu neplatíte.

Ľahká a rýchla montáž

Parkové lavičky FEREX dostanete vo forme stavebnice. Pomocou jednoduchého návodu na montáž a celkového príslušenstva potrebného k správnej montáži ich rýchlo poskladáte.

Parkové lavičky FEREX splnia vaše očakávania kvalitných, vkusných a trvanlivých lavičiek pre vaše mesto aj dedinu.

odpadkový kôš ferex v pozadí s maľbou

Odpadkové koše FEREX

Pomôžte obyvateľov aj turistov prichádzajúcim do vášho mesta a obce s udržiavaním poriadku a čistoty. Naznačte im, že čistota je jednou z priorít a dajte im príležitosť, aby ju dodržiavali kdekoľvek sa vo vašom meste pohnú.

Rozmanité portfólio prevedení a materiálov

Máte na výber 30 druhov odpadkových košov v rôznych prevedeniach – na stĺpikoch, so strieškou, s poklopom, v tvare kruhu alebo hranaté.

Čo sa týka materiálu, tieto koše sú vyrobené z kovu alebo z liatiny v kombinácii s drevom, či celokovové.

Pevné konštrukcie odpadkových košov zabezpečia ich stabilitu, trvácnosť a odolnosť voči výkyvom počasia.

Súčasťou vybraných druhov odpadkových košov je popolník alebo vyberateľná vložka s otvorom na odtok vody.

Odolnosť voči počasiu

Najčastejšie sa používa smrekové drevo, ktoré je povrchovo chránené lazúrou, a tým odoláva poveternostným vplyvom. Vybrané druhy majú obloženie z drevoplastu WPC pre ich bezúdržbové používanie.

Široké portfólio prevedení a materiálov, všestrannosť použitia a odolnosť voči počasiu aj vandalom je príznačná pre odpadkové koše FEREX. 

Ľahká a rýchla montáž

Montáž odpadkových košov FEREX je veľmi jednoduchá a rýchla - podľa inštrukcií v návode na montáž.

Odpadkové koše FEREX sa hodia do každého typu exteriéru a svojím dizajnom ho veľmi esteticky doplnia.

Zároveň budú odpadkové koše FEREX všetkým dostatočne na očiach, aby ich prehliadli, ale ľahko našli, keď budú chcieť odhodiť .

Podrobné informácie a presnejšiu predstavu o konkrétnych odpadkových košoch FEREX získate v internetovom obchode www.ferex.sk v časti „Odpadkové koše FEREX“.

parková lavička ferex uprostred nočnej promenády

Ideálny mestský mobiliár FEREX pre vaše mesto

Myslíte si, že vaše mesto alebo obec sú plne vybavené parkovými lavičkami alebo odpadkovými košmi? Prejdite sa sami a pozrite sa, ako trávia čas v parkoch vaši obyvatelia. Opýtajte sa ich na názor. Určite poznajú kde by parkové lavičky alebo funkčné odpadkové koše privítali.

Kvalitné prevedenie, detailné spracovanie a vkusný dizajn sú základnými črtami mestského mobiliáru FEREX, ktorý budete mať vo vašom meste do 10 dní od vašej objednávky.

Vybavte váš park, oddychové zóny, verejné priestranstvá kvalitným mestským mobiliárom a vytvorte krásne a funkčné priestory pre vašich obyvateľov a návštevníkov. Oni to určite najlepšie ocenia.

Ak máte v pláne doplniť do vášho mesta, či obce parkové lavičky, vonkajšie odpadkové koše alebo akýkoľvek iný mestský mobiliár, pokojne sa obráťte na našich kolegov.

Tú ľahko vytvoríte v internetom záhradnom obchode: www.ferex.sk.

Keď zistíte, že je niečo nejasné alebo potrebujete ďalšie informácie, pokojne zatelefonujte: 0918 222 229 alebo pošlite správu: ferex@ferex.sk.


Autor článku:
Lukáš Časta
Lukáš Časta

Lukáš je človek všestranný. Počas bežného dňa pomáha kolegom, kontroluje sklad, komunikuje so zákazníkmi a medzitým v hlave vymýšľa nové nápady pre e-shop. Je otcom na plný úväzok a v záhrade najradšej pestuje rastliny, ktoré deti zjedia skôr ako dozrejú :)

Publikované: 12.11.2020
Zdieľajte:
Mohlo by vás tiež zaujímať
Krmítko pre vtáky: Ako správne vybrať a umiestniť, aby prežili zimu?

Krmítko pre vtáky: Ako správne vybrať a umiestniť, aby prežili zimu?

Kŕmidlo pre vtáky je skvelý spôsob, ako prilákať do záhrady vtáčiky, ktoré cez zimu neodlietajú do teplých krajín a potrebujú vašu pomoc. Oni... Čítať ďalej 

Na čo všetko vám poslúži elektrický šrotovník?

Na čo všetko vám poslúži elektrický šrotovník?

Šrotovník by mal mať vo výbave každý hospodár. Je nenahraditeľným pomocníkom pri mletí a kŕmení hospodárskych zvierat. Prečítajte si o jeho... Čítať ďalej 

Ako si vybrať záhradný gril, ktorý splní vaše očakávania?

Ako si vybrať záhradný gril, ktorý splní vaše očakávania?

K letu neodmysliteľne patria grilovačky s rodinou a priateľmi. Podľa čoho si vybrať vhodný gril?  Zdroj: Canva Čítať ďalej 

30 rokov
pre Vás
Platby
na faktúru
Rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí