logo FEREX
Váš košík je prázdny
Čerpadlo Elpumps CT 3674

Čerpadlo Elpumps CT 3674

Výrobca: Elpumps | Číslo: 5999881825664

Univerzálne ponorné kalové čerpadlo.

Viac informácií
5 kg - cena dopravy: 6,35 €
do týždňa
92,00 €
Popis produktu

Nerezová ponorné kalové čerpadlá ponúkané firmou ELPUMPS sú navrhnuté tak, aby zvládla akúkoľvek úlohu pri čerpaní čistej alebo znečistenej vody. Čerpadlá sú vybavené moderným nerezovým puzdrom z kvalitnej chrómovanej ocele az rovnakého materiálu je vyrobený aj kryt motora. To zaistí dlhšiu životnosť a chráni oveľa lepšie výrobok pred škodlivými účinkami kyselín a zásad. Silné motory od 450 do 800 W zvládnu odčerpať 9 000 až 15 000 litrov za hodinu. Veľkosť pevných častíc vo vode môže byť 5 alebo až 35 mm podľa prevedenia čerpadla. Pravouhlá koncovka bráni poškodeniu alebo zalomeniu pripojenej hadice a plavákový spínač zaistí spoľahlivé automatické vypnutie čerpadla. Model CT 3674 má špeciálny dizajn, ktorý mu umožňuje odsatie kvapaliny až takmer ku dnu (zvyšková výška kvapaliny je len 5 mm).

Možnosti využitia:

Pre čerpanie vody z bazénov, miestností či rôznych šácht zatopených podzemnou či povrchovou vodou.

Odvodnenie v iných priestoroch, jamách alebo šachtách.

Zalievanie a zavlažovanie záhrad. Čerpanie vody z nádrží, rybníkov ap. Čerpanie vody zo studní (pozor na dostatok miesta kvôli dostatku priestoru pre plavákový spínač).

technika:

Puzdro motora čerpadla je vyrobené z kyselinovzdorné nerezovej ocele (INOX), čo mu zaisťuje vynikajúcu odolnosť proti korózii. Puzdro čerpadla a kryt je vyrobený z kombinácie Inox a kyselinovzdorného plastu a samotné obežné koleso s štyrmi lopatkami je vyrobené z norylu, ktorý má vynikajúce antikavitačná vlastnosti. Hriadeľ je na rozdiel od bežných čerpadiel utesnená buď dvoma pružinovými tesneniami (CT 2274) alebo dokonca unikátny profesionálny variantom kombinujúci pružinové a keramicko kremíkové tesnenie (CT 4274, CT 3674). Toto riešenie je zárukou dlhoročného bezproblémovej prevádzky. Ďalšie tesnenie je potom na vývode hriadeľa z tela motora. Motor je chránený tepelnou poistkou. Súčasťou balenia je adaptér, pre rôzne priemery hadíc.

Príkon: 600 W
Typ motora: 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon: 10800 l / hod
Max. priemer pevných prímesí: 5 mm
Max. tlak: 0.8 bar
Max. výška: 8 m
Priemer závitu: 5/4 "
Dĺžka kábla: 10 m
Kabeláž: H05 RNF, 3 × 0,75 mm2
Max. teplota média: 35 ° C

Poradňa

Otázka k tovaru: Čerpadlo Elpumps CT 3674

29 rokov
pre vás
Vernostný
systém
Platby
na faktúru
Rýchle dodanie
tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí