Zdieľajte článok:

7 dôvodov pre používanie multifunkčných záhradných košov a stolíkov Uniqubo

:

Koše a stolíky Uniqubo poskytujú praktické a funkčné možnosti používania v záhrade, v domácnosti i v kancelárii. Jednoduché a kvalitné záhradné koše, ktoré sa v momente zmenia na modernú sedačku. Praktické stolíky, do ktorých uložíte všetky potrebné veci a ušetríte priestory terasy, altánku a záhradnej chatky. Vďaka vysoko kvalitnému a odolnému plastovému materiálu budete produkty Uniqubo používať na terase, v zimnej záhrade alebo voľne v záhrade veľmi dlho.

ženy pijúce víno sediace na košoch uniqubo

7 dôvodov, prečo si kúpiť produkty Uniqubo

1. Kvalitné prevedenie košov Uniqubo

Produkty Uniqubo sa vyrábajú z kvalitného a vysoko odolného plastu, ktorý zabezpečí ich dlhodobé, praktické a efektívne používanie.

2. Vlastný mix produktov Uniqubo

Jednotlivé produkty – koše a stolíky Uniqubo v 2 veľkostiach - môžete rôzne kombinovať a skladať podľa vašej potreby a fantázie, kdekoľvek a akokoľvek sa rozhodnete.

1 stolík a 2 sedačky na terasu, 3 koše do záhrady, 1 stolík do zimnej záhrady – kombinácie a rozmiestnenia v rámci záhrady, terasy, altánku, či zimnej záhrady si tvoríte vy sami.

3. Jednoduchá manipulácia s košom do záhrady Uniqubo

Pre vaše pohodlné a komfortné používanie je nespornou výhodou jednoduchá a ľahká manipulácia tak s košmi, ako aj so stolíkmi Uniqubo vzhľadom na ich nízku hmotnosť.

Rýchlo ich zložíte, rozložíte a premiestnite tam, kde to práve potrebujete.

4. Dlhodobé používanie setu Uniqubo

Pri šetrnom zaobchádzaní a dodržiavaní hlavných zásad používania a skladovania vám budú produkty Uniqubo účelne slúžiť niekoľko rokov na akýkoľvek spôsob, ktorý im nájdete.

5. Ľahká údržba produktov Uniqubo

Kvalitný plastový materiál nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Pre udržiavanie čistoty postačí jednoduché opláchnutie vodou, prípadné väčšie nečistoty sa dajú odstrániť vodou s pridaním malého množstva čistiace prostriedku.

6. Úsporné uskladnenie košov Uniqubo

V prípade, že ich práve nepoužívate, vložíte jeden záhradný kôš do druhého, ten do tretieho, atď.. Tak ich rýchlo i úsporne odložíte, či uskladníte.

O tom však veľmi pochybujeme, pretože tieto produkty poskytujú veľké množstvo použití na uloženie čohokoľvek (ovocie, zelenina, knihy, hračky, športové potreby, drevo, a pod.).

7. Set produktov Uniqubo ušetrí priestor

Sety multifunkčného nábytku Uniqubo využijete v záhrade, v domácnosti i v kancelárii. Vďaka ich prevedeniu, možnosti stohovania sedačiek a úložnému priestoru stolíka šetria priestor a navyše aj moderne vyzerajú.

Máte na výber z 2 možností:

 • Set Uniqubo 4+1 – 4 sedačky a 1 stolík
 • Set Uniqubo 2+1 – 2 sedačky a 1 stolík

Stolík má dosku z prírodného materiálu, ktorá je odnímateľná. Vnútro teda poskytuje ďalší úložný priestor.

Vyskladajte si produkty Uniqubo podľa svojho gusta a aktuálnych potrieb. Ak vás neskôr napadne, kde by ste ich ešte mohli využiť, ľahko si ich dokúpite.

ľudia sediaci na košoch uniqubo

Jeden set Uniqubo = neobmedzené množstvo použití

Produkty Uniqubo poskytujú naozaj rôznorodé a pritom stále praktické a účelové možnosti používania:

 • stolík - kdekoľvek si potrebujete niečo položiť
 • stolík a odkladací priestor v jednom – šikovne si odložíte, čo práve nepotrebujete mať na stole
 • kôš (na všetky potrebné aj nepotrebné maličkosti) - odkladací priestor tisícich možností (deky, vankúše, hračky pre deti, jednoduché náradie, drevo, dáždniky, športové potreby) - čokoľvek, čo nemáte práve kam vložiť
 • sedačka – kôš jednoducho otočíte a máte sedačku

uniqubo set na terase

8 priestorov, kde využijete produkty Uniqubo

 • Záhrada – pri zbere úrody zeleniny alebo ovocia ich využijete ako dočasný úložný priestor, kým sa rozhodnete, či idete robiť lekvár, zavárať alebo mraziť úrodu
 • Stavby na záhrade – domčeky, prístrešky, altánky - vždy je potrebné niečo niekam odložiť na obmedzenej ploche týchto stavieb
 • Terasy, balkóny, zimné záhrady – relaxačná, oddychová zóna a nezabudnuteľné posedenia s rodinou a priateľmi, kde stolík a dosť stoličiek nesmie chýbať
 • Dom a byt - obývačka, detská izba, spálňa, chodba, kuchyňa – v každej miestnosti sa nájde priestor pre malý stolík alebo úložný kôš (dáždniky v predsieni, hračky v detskej izbe, časopisy a knihy v obývačke, atď.),
 • Ateliér – umelci im nájdu istotne správne kreatívne uplatnenie

Vlastný mix produktov Uniqubo podľa vašej fantázie. Vďaka kvalitnému a odolnému plastu, ľahkej manipulácii a jednoduchej údržbe ich budete dlho a efektívne využívať. 

 • Kancelária/Pracovňa – flipchartové papiere v rolkách, noviny, časopisy
 • Voľná plocha v záhrade, kde máte chuť si práve urobiť piknik a posedieť v tráve s obľúbeným drinkom v ruke
 • Komunitné centrá – pre viac ľudí, ktorí sem prichádzajú a viac rôznorodých vecí, čo treba uložiť v priestoroch centra

Aké ďalšie možnosti využívania nájdete vy? Fantázii sa medze nekladú.

uniqubo v obývačke

Záhradné koše a stolíky Uniqubo pre váš domov, záhradu i pracovňu

Premyslite si, ako najlepšie využijete produkty Uniqubo. Ktorý set záhradných košov a stolíkov Uniqubo bude pre vás ten najvýhodnejší a objednajte si ich z pohodlia domova. Kým budete čakať na zásielku priamo k vám domov, určite nájdete ešte ďalšie možnosti ich použitia.

Všetky varianty košov a stolíkov, vrátane setov Uniqubo, si detailne prezrite v rámci internetového záhradného centra www.ferex.sk.

Ak potrebujete odložiť a zorganizovať záhradné náradie, nástroje a techniku alebo si vytvoriť príjemné zázemie v záhrade, určite nájdete inšpirácie v portfóliu pergol, altánkov, záhradných chatiek a domčekov do záhrady.

Vyberte si praktických pomocníkov do vašej záhrady a spríjemnite si ešte viac čas a práce, ktoré venujete svojej záhrade.


Autor článku:
Terézia Bieliková
Terézia Bieliková

Terka je človek technicky zručný. Záhadný návod ku skrinke z Ikey dokáže rozlúsknuť rovnako rýchlo ako severské krimi, ktoré sú jej srdcovkou.

Publikované: 19.05.2021
Zdieľajte:
Mohlo by vás tiež zaujímať
Ako ochrániť úrodu pred škodcami? Poradíme vám

Ako ochrániť úrodu pred škodcami? Poradíme vám

Záhradkárska sezóna je v plnom prúde, no v plnom prúde je aj rozmnožovanie a útoky škodcov na vašu zeleninu, ovocie či okrasné rastliny. Ako... Čítať ďalej 

Ako si vybrať kurín?

Ako si vybrať kurín?

Aj vy si predstavíte pod kurínmi chlieviky pozbíjané zo starých lát, prekryté plechovou strechou v ktorých je tma, prach a špina? Dnes to už... Čítať ďalej 

3 bylinky, ktoré vám pomôžu vyliečiť prechladnutie

3 bylinky, ktoré vám pomôžu vyliečiť prechladnutie

Chrípková sezóna je v plnom prúde. Pomôcť pri liečení nám môžu okrem liekov aj bylinky. Ktoré? Obrázok od Mojca-Peter z... Čítať ďalej 

30 rokov
pre Vás
Platby
na faktúru
Rýchle
dodanie tovaru
Garancia
vrátenia peňazí