7 dôvodov, prečo si zaobstarať záhradný vozík či káričku

Obsah článku:

Na kolieskach to pôjde ľahšie. Aj takto jednoducho sa dá priblížiť potreba záhradného vozíka pri prácach v záhrade, v parku, či na verejnom priestranstve vašej obce alebo mesta. Malí pomocníci na kolesách vám budú ideálnou pomocou pri prevážaní, odvážaní, premiestňovaní a odpratávaní rôznych druhov materiálov. Záhradné vozíky a káričky využijete počas celého roku. Budú šetriť váš čas, energiu a vaša práca vám pôjde ako po masle. Pardon po kolieskach.

záhradná kárička plná kvetov

 

7 dôvodov pre nákup záhradného vozíka

Záhradné a manipulačné vozíky a káričky vám pomôžu pohodlne previezť rôzne druhy bremien z jedného miesta na iné, podľa vašej potreby a požiadavky. Práca s nimi je ľahká a efektívna, keďže spĺňajú tieto parametre kvalitných pomocníkov pre vašu záhradu, dom, hospodárstvo alebo obec.

1. Kvalitné spracovanie záhradných vozíkov

Detailné spracovanie, kvalitný materiál a povrchové úpravy sú prvým rozhodujúcim parametrom pri výbere záhradného vozíka alebo káričky.

Povrchové úpravy vozíkov a káričiek zabezpečia ich odolnosť voči poveternostným vplyvom, keďže nie vždy máte možnosť skladovať ich vo vnútri, v záhradnom domčeku alebo pod prístreškom.

Kvalitné spracovanie v pestrých farbách je ako stvorené pre pohodlnú a príjemnú prácu. Nudiť sa s nimi určite nebudete.

2. Ľahká manipulácia s káričkou i záhradným vozíkom

Základnou úlohou záhradných vozíkov a káričiek je jednoduchšia manipulácia, vykládka, nakládka, preprava a skladovanie rôznych materiálov.

Pre pohodlnejšiu prácu majú vybrané modely rôzne veľké nafukovacie kolesá alebo výklopné bočnice. Čím väčšie kolesá, tým ľahšie sa prekonávajú najrôznejšie terénne prekážky, obrubníky, schodíky a pod.

3. Dlhá životnosť vozíkov do záhrady

Vďaka kvalitným materiálom používaných pri výrobe môžete záhradné a manipulačné vozíky a káričky používať dlhodobo a bez potrebných servisov alebo opráv. Samozrejme za predpokladu, že sa o ne budete pravidelne starať podľa odporúčaní výrobcov.

4. Multifunkčné využitie záhradných vozíkov a káričiek  – kdekoľvek a akokoľvek

Záhradné vozíky a káričky využijete pri prácach v záhrade, v záhradke, okolo domu, na farme, na hospodárstve, pri stavbe, v záhradníctvach, pri prácach na verejných priestranstvách v obciach a mestách.

Istotne nájdete pre ne ešte ďalšie miesta, kde potrebujete ľahko, rýchlo, bezpečne a spoľahlivo previezť nejaký materiál.

Čo všetko na nich môžete prevážať?

  • úrodu zeleniny a ovocia, priesady zeleniny
  • seno, trávu, lístie
  • kvety v črepníkoch a priesady kvetov
  • sypké materiály ako piesok a ľahšie stavebné materiály, resp. v menšom množstve
  • drevo, uhlie, hlinu
  • záhradné náradie alebo nástroje, ktoré potrebujete mať po ruke
  • menšie kusy nábytku
  • sudy alebo fľaše s nápojmi
  • potravu a krmivo pre zvieratá a pod.

5. Nosnosť manipulačných vozíkov a káričiek

Dôležité je myslieť na nosnosť vozíka alebo káričky, ktorá sa podľa veľkosti a prevedenia manipulačného vozíka pohybuje od 55 kg do 300 kg a nepreťažovať ich.

6. Cena vs. kvalita záhradných vozíkov

Priaznivý pomer ceny a kvality je, bez debaty, dôležitý rozhodovací faktor pri kúpe záhradného vozíka a káričky.

Ročne predáme takmer 100 kusov záhradných vozíkov a káričiek, čo považujeme za dostatočne presvedčivý argument pre ich nákup.

7. Doprava záhradného vozíka a káričky k vám domov šetrí čas

Výber a objednávka z pohodlia domova a okamžité dodanie priamo k vám domov (do 2 dní) šetrí váš čas aj náklady spojené s cestou.

Presné informácie o jednotlivých druhoch, prevedeniach vozíkov aj káričiek si pozrite priamo na internetovej stránke nášho záhradného centra: www.ferex.sk. Predídete tak možným nepríjemnostiam po ich doručení k vám domov.

Tieto parametre považujeme za kľúčové pri rozhodovaní o kúpe záhradných vozíkov alebo káričiek z nášho obchodu. A vychádzame aj zo skúseností našich spokojných zákazníkov.

Teraz je na vás, aby ste si vybrali a zabezpečili ďalšieho spoľahlivého pomocníka pre vaše záhradné práce.

Záhradné a manipulačné vozíky, fúriky a záhradné náradie v jednom obchode

Vyberte si záhradný vozík alebo káričku podľa vašej predstavy o jednoduchšej a rýchlejšej manipulácii. Budete spokojní vy – a aj vaše deti, keď ich v nich tu a tam preveziete.

Pokiaľ plánujete nákup nového fúrika alebo sa rozhodujete, či kúpiť fúrik alebo vozík, prečítajte si blogový príspevok o širokom sortimente fúrikov v našom portfóliu. Z ponuky 19 typov fúrikov (7 farieb, od 60-litrových až po 500-litrové), ktoré sú ihneď k odberu, si vyberie každý. Veď mesačne posielame v priemere 100 kusov našim klientom do domácností.

Ak premýšľate, čo by ste ešte kúpili pre uľahčenie a spríjemnenie vašej práce v záhrade a v dielni, prejdite si viaceré kategórie – záhradné vybavenie, záhradné dekorácie, rebríky, big bagy a pod. Istotne vám pohľad padne na vec, ktorú síce ešte nemáte, ale mohli by ste efektívne využiť pri trávení chvíľ v záhrade, záhradke, či medzi kvetinovými záhonmi.

Malý, jednoduchý a šikovný pomocník, akým sú aj záhradné vozíky, je vždy skvelým nápadom

Pamätajte, na kolieskach to pôjde ľahšie aj vám.


Publikované: 05.02.2021
Zdieľajte:
Mohlo by vás tiež zaujímať
Umelá kvočka - čo to je a kedy je potrebná?

Umelá kvočka - čo to je a kedy je potrebná?

Počuli ste už niekedy o umelej kvočke? Nie je to žiadny robot z budúcnosti. Nahrádza však funkciu skutočnej kvočky. Čítať ďalej 

Čo si vybrať do záhrady: Pergolu alebo altánok? Poradíme vám

Čo si vybrať do záhrady: Pergolu alebo altánok? Poradíme vám

Chceli by ste využiť potenciál vašej záhradky naplno , no neviete sa rozhodnúť, ktoré riešenie je pre vás to pravé?  Pergola alebo altánok?... Čítať ďalej 

Sprievodca výberom striešky nad dvere: Ktorá je pre vás tá pravá?

Sprievodca výberom striešky nad dvere: Ktorá je pre vás tá pravá?

Domov je pre nás miesto, kde si priestor vytvárame a zdobíme tak, aby sme sa tam cítili, čo najlepšie. Zabúdať by sme však nemali ani na... Čítať ďalej 

30 rokov
pre vás
Platby
na faktúru
Rýchle
dodanie tovaru
Nákup
na splátky
Garancia
vrátenia peňazí